Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2009, 10:17

autor: Elrond

Borderlands pojawi się w październiku

W marcu zeszłego roku przykra niespodzianka spotkała wszystkich graczy niecierpliwie wyczekujących pojawienia się Borderlands, ambitnego shootera rozgrywającego się w otwartym, postapokaliptycznym świecie, autorstwa Gearbox Software. Przedstawiciele Take-Two Interactive, którzy wydają grę pod marką 2K Games, poinformowali wtedy bowiem, iż jej pierwotna premiera zostaje przesunięta.

W marcu zeszłego roku przykra niespodzianka spotkała wszystkich graczy niecierpliwie wyczekujących pojawienia się Borderlands, ambitnego shootera rozgrywającego się w otwartym, postapokaliptycznym świecie, autorstwa Gearbox Software. Przedstawiciele Take-Two Interactive, którzy wydają grę pod marką 2K Games, poinformowali wtedy bowiem, iż jej premiera zostaje przesunięta na bliżej nieokreśloną datę w roku fiskalnym 2009.

Borderlands pojawi się w październiku - ilustracja #1

Na szczęście wiadomo już dokładnie, kiedy Borderlans zagości na półkach sklepowych – będzie to październik tego roku. Wiadomość taką podali redaktorzy serwisu GameSpot, którzy rozmawiali z Mikeyem Neumannem z Gearbox Software. Przypomnijmy, iż Borderlands mocno nawiązuje do kultowej trylogii Mad Max. Akcja przenosi nas do zrujnowanego i nieprzyjaznego świata Pandora, w którym wcielamy się w jednego z „łowców skarbów”, przeszukujących ruiny upadłej cywilizacji w poszukiwaniu unikalnych przedmiotów czy broni. Świat ten oczywiście pełen jest rywalizujących ze sobą ugrupowań, tak więc walka, zarówno „piesza” jak i przy wykorzystaniu pojazdów, jest na porządku dziennym.

Po więcej informacji na temat gry zapraszamy do naszej Encyklopedii. Przy okazji możecie rzucić okiem na najnowszy, niestety dość krótki, trailer przedstawiający rozgrywkę.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Borderlands

Borderlands