Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 listopada 2017, 14:25

autor: AlexB

Black Friday nie omija Muve.pl - Wolfenstein II i The Evil Within 2 w atrakcyjnych cenach

Kolejna wyprzedaż z okazji Black Friday, tym razem w sklepie Muve.pl. Do środy 29 listopada będzie można zakupić wiele interesujących gier z rabatami dochodzącymi nawet do 90%. Wśród tytułów objętych promocją znalazły się niedawne hity - Wolfenstein II: The New Colossus oraz The Evil Within 2.

Zakupowe szaleństwo związane z Black Friday trwa w najlepsze. Do takich internetowych sklepów, jak Steam, Origin, Uplay, GOG czy nasz GRY-OnLine.pl, które przygotowały specjalne oferty z okazji czarnego piątku, dołączył właśnie kolejny polski detalista – Muve.pl. Na tej popularnej w naszym kraju stronie można od dziś zakupić ponad 600 gier i dodatków na PC oraz konsole, po cenach obniżonych nawet o 90%. Oferta obejmuje zarówno wersje pudełkowe, jak i cyfrowe. Spośród wszystkich przecenionych w Muve.pl produkcji szczególną uwagę zwracają zwłaszcza dwie pozycje, które miały swoją premierę nie tak dawno temu. Pierwszą z nich jest Wolfenstein II: The New Colossus, czyli ciepło przyjęta kolejna część przygód dzielnego B.J. Blazkowicza. Przez kolejne siedem dni będzie można ją kupić za 89,99 złotych. Drugą jest The Evil Within 2 – sequel popularnego survival horroru z 2014 roku autorstwa Shinjiego Mikami, „ojca” serii Resident Evil. Cena gry również została obniżona do 89,99 złotych. Prócz tych dwóch pozycji w czarnopiątkowej ofercie Muve.pl znalazły się również takie przeboje, jak Grand Theft Auto IV w pakiecie z Episodes From Liberty City, Borderlands 2 ze wszystkimi dodatkami, Warhammer 40,000: Dawn of War II oraz Dishonored 2. Promocja potrwa do środy 29 listopada. Do tego czasu każdego dnia w Muve.pl będzie pojawiała się kolejna pula przecenionych gier. Warto zatem regularnie sprawdzać stronę i związane z nią media społecznościowe.

Czarny Piątek w Muve.pl to atrakcyjne oferty między innymi na gry i dodatki z serii Wolfenstein. - Black Friday nie omija Muve.pl - nowy Wolfenstein i The Evil Within 2 w atrakcyjnych cenach - wiadomość - 2017-11-23
Czarny Piątek w Muve.pl to atrakcyjne oferty między innymi na gry i dodatki z serii Wolfenstein.

Wybrane gry objęte promocją

Cyfrowe

Pudełkowe

Jednak nie samymi grami człowiek żyje. Od jutra w specjalnej ofercie sklepu Muve.pl zorganizowanej z okazji Black Friday pojawią się również gadżety Star Wars, takie jak koszulki czy breloczki. Prezent w sam raz dla wszystkich fanów Gwiezdnych wojen, szykujących się powoli na premierę kolejnego epizodu.