Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Oni Games Press Release" 16 stycznia 2007, 13:10

Ankh dostępny w sprzedaży

Onigames z wielką przyjemnością informuje, że „Ankh” najnowsza gra przygodowa wydana przez Onigames jest już dostępna na terenie całego kraju!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Onigames z wielką przyjemnością informuje, że „Ankh” najnowsza gra przygodowa wydana przez Onigames jest już dostępna na terenie całego kraju!

Starożytny Egipt. Poznaj Assila, młodego budowniczego piramid o niepohamowanym apetycie na imprezy. Po jednej z burzliwych eskapad odkrywa, że w bliżej nieokreślonych okolicznościach stał się celem wyjątkowo wrednej klątwy. Sprawa wymaga natychmiastowego załatwienia, inaczej życie naszego młodzieńca bardzo się skomplikuje. Pomóż Assilowi ustalić, kto się na niego uwziął i jak wybrnąć z niezręcznej sytuacji w tej brawurowej grze przygodowej o pięknej, kreskówkowej grafice. Egipt jeszcze nigdy nie był tak atrakcyjny!

Cechy gry:

  • Bajecznie kolorowa, kreskówkowa grafika 3D i dopracowane animacje.
  • Zwariowany humor i dziesiątki zabawnych sytuacji, które rozbawią Cię do łez.
  • Dziesiątki zabawnych postaci, z którymi możesz porozmawiać.
  • Intrygi, machinacje i... codzienne życie w krainie faraonów.

„Ankh” - najnowsza gra przygodowa wydana przez Onigames jest już dostępna na terenie całego kraju w kioskach, salonach prasowych oraz dobrych sklepach z grami za jedyne 19,99 PLN!