Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2007, 14:33

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Anglojęzyczna wersja gry Belief & Betrayal dopiero w przyszłym roku

Anglojęzyczni miłośnicy przygodówek czekający na grę Belief & Betrayal będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jej wydawca, Lighthouse Interacive, postanowił przesunąć premierę na początek przyszłego roku. Polacy nie powinni się martwić, ponieważ – o ile nie nastąpią opóźnienia w pracach lokalizacyjnych – gra zadebiutuje w naszym kraju już w październiku.

Anglojęzyczni miłośnicy przygodówek czekający na grę Belief & Betrayal będą musieli uzbroić się w cierpliwość; jej wydawca, Lighthouse Interacive, postanowił przesunąć premierę na początek przyszłego roku. Polacy nie powinni się martwić, ponieważ – o ile nie nastąpią opóźnienia w pracach lokalizacyjnych – gra zadebiutuje w naszym kraju już w październiku.

Anglojęzyczna wersja gry Belief & Betrayal dopiero w przyszłym roku - ilustracja #1

Przypominamy, że grę opracowało studio deweloperskie Artematica. Produkcja miała już swoją premierę w Niemczech, Francji, Austrii i Szwajcarii, gdzie została całkiem dobrze przyjęta. Na początku przyszłego roku będą mogli przetestować ją mieszkańcy Północnej Ameryki oraz innych anglojęzycznych terytoriów.

Belief & Betrayal pozwoli nam rozwiązać sprawę tajemniczego spisku, którego początki sięgają przyjęcia przez Judasza 30 srebrników za zdradzenie Jezusa. Jako dziennikarz Jonathan Danter badający sprawę morderstwa swojego wujka poznamy skrywane przez kościół tajemnice, odwiedzimy Nowy Jork, Londyn, Oxford, Wenecję oraz, co oczywiste, Rzym. Innymi słowy, miłośnicy „Kodu Da Vinci” z pewnością w grze odnajdą coś dla siebie.

Anglojęzyczna wersja gry Belief & Betrayal dopiero w przyszłym roku - ilustracja #2

W Polsce produkcja ukaże się dzięki firmie Nicolas Games w polskiej wersji językowej (napisy) w cenie 79,99 zł. Jak poinformowali nas przedstawiciele wspomnianej firmy, aktualnie trwają już prace lokalizacyjne i jeżeli nic ich nie opóźni, gra trafi do sprzedaży w październiku.