Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2005, 09:35

Alone in the Dark 5 w produkcji?

O piątej odsłonie legendarnej serii Alone in the Dark pisaliśmy ostatnio w styczniu, przy okazji przeprowadzonego przez serwis IGN wywiadu z Uwe Bollem. Choć „oficjalnie” gra nie znajduje się w fazie produkcji, niemiecki reżyser utrzymywał, iż wszystkie koncepcje dotyczące programu są już gotowe. Dzisiaj możemy zaprezentować Wam kolejny dowód świadczący o tym, że autorzy planują piątego AitD.

O piątej odsłonie legendarnej serii Alone in the Dark pisaliśmy ostatnio w styczniu, przy okazji przeprowadzonego przez serwis IGN wywiadu z Uwe Bollem. Choć „oficjalnie” gra nie znajduje się w fazie produkcji, niemiecki reżyser utrzymywał, iż wszystkie koncepcje dotyczące programu są już gotowe. Dzisiaj możemy zaprezentować Wam kolejny dowód świadczący o tym, że koncern Infogrames poważnie myśli nad piątym rozdziałem serii.

VSP-Technology, francuska firma odpowiedzialna za trójwymiarowy silnik X-Mesh poinformowała wczoraj, że Eden Games – studio podległe Infogrames – wybrało stworzone przez nią narzędzia do prac nad Alone in the Dark 5. Oznacza to, że gra wchodzi powoli w fazę produkcji i zapewne już wkrótce zostanie w tej sprawie opublikowane oficjalne oświadczenie prasowe. Kto wie, może stanie się to już na najbliższych targach E3, które 18 maja rozpoczną się w Los Angeles?