Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2022, 18:35

Już dawno nie było tak bogatego Humble Bundle; 25 hitów 2K w dobrej cenie

W serwisie Humble Bundle można kupić nową paczkę z grami. Jest ona wyjątkowo atrakcyjna cenowo, a nabywając ją, zdobędziemy aż 25 gier od firmy 2K Games, w tym Mafia: Definitive Edition, Civilization 6, Borderlands 3, serię BioShock czy kompletny cykl XCOM.

Paczki z grami sprzedawane w ostatnim czasie w Humble Bundle są bardzo różnej jakości. Tym razem serwis przygotował jednak wyjątkowo atrakcyjną ofertę, w ramach której można nabyć aż dwadzieścia pięć gier ze stajni 2K Games za ok. 75 zł.

Humble 2K Megahits Bundle podzielono na trzy progi cenowe. Pierwszy (kosztujący symboliczne jeden euro) zawiera osiem produkcji, drugi siedem (trzeba za niego zapłacić ok. 10 euro), a trzeci dziesięć (jego koszt to niecałe 16 euro). Listę tytułów – wraz z cenami w złotówkach – znajdziecie poniżej.

Z oferty można skorzystać, klikając w zielony przycisk. Pozostanie ona ważna do 22 września 2022 roku do godziny 3:00 w nocy (czasu polskiego). Wszystkie gry dostępne są w postaci kluczy Steam (PC).

Humble 2K Megahits Bundle kupisz tutaj

CEL CHARYTATYWNY

Kupując paczki gier na HumbeBundle.com, zawsze można przekazać część płaconej kwoty na cele charytatywne. Tym razem wskazany przez nas odsetek sumy, którą zdecydujemy się wydać, powędruje do organizacji Covenant House, zajmującej się zapewnianiem mieszkań dla bezdomnej młodzieży.

Minimum 1 euro (ok. 4,70 zł)

Minimum 9,99 euro (ok. 47 zł)

Minimum 15,98 euro (ok. 75 zł)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej