Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Hidden and Dangerous 2: Sabre Squadron (PC)
OkładkaHidden and Dangerous 2: Sabre Squadron (PC)

Hidden and Dangerous 2: Drużyna Szabla PC

Hidden and Dangerous 2: Sabre Squadron

Pierwszy oficjalny add-on do wydanej pod koniec 2003 roku taktycznej gry akcji „Hidden And Dangerous 2”, w której stawaliśmy na czele niewielkiego oddziału wykonującego różnorakie zadania w trakcie II Wojny Światowej.

To jest dodatek do gry Hidden and Dangerous 2.

Akcji | FPP | TPP | II wojna światowa | taktyczne | wojenne | wojskowe | strzelanki

Hidden and Dangerous 2: Drużyna Szabla Premiera PC

21października2004

producent: 2K Czech / Illusion Softworks wydawca: Take 2 Interactive Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Hidden and Dangerous 2: Drużyna Szabla

Medal of Honor: Allied Assault

Battlefield 1942

Vietcong

Pierwszy oficjalny add-on do wydanej pod koniec 2003 roku taktycznej gry akcji „Hidden And Dangerous 2”, w której stawaliśmy na czele niewielkiego oddziału wykonującego różnorakie zadania w trakcie II Wojny Światowej. Dodatek nie wprowadza do mechaniki gry żadnych udziwnień, mamy tu do czynienia ze standardowym add-onem poszerzającym wybrane elementy zabawy.

W „H&D2: Sabre Squadron” wcielamy się w rolę dowódcy oddziałów specjalnych SAS. Dodatek wprowadza przede wszystkim zupełnie nową kampanię singleplayer, na którą składa się dziewięć rozbudowanych misji osadzonych w czterech różnych lokacjach. Z racji tego, iż mamy tu do czynienia z rozszerzeniem, a nie pełnoprawnym tytułem, są one znacznie trudniejsze od tych znanych „H&D2”. Jeszcze większy nacisk położono więc na taktykę i pozostawianie w ukryciu. Gracz w dalszym ciągu dowodzi grupą świetnie wyszkolonych komandosów, może wydawać im rozkazy a w krytycznych sytuacjach osobiście kierować ich ruchami. Miłośników rozgrywek sieciowych ucieszy to, iż wszystkie misje z kampanii singleplayer można ukończyć w trybie współpracy (cooperative), oprócz tego dodano po trzy nowe plansze do trybów deathmatch i occupation, a także dwie misje przeznaczone wyłącznie do zabawy w Sieci, na których spotkać może się maksymalnie 32 graczy.

Licznych usprawnień doczekał się moduł sztucznej inteligencji, przeciwnicy uważniej obserwują otoczenie i biorą pod uwagę zachodzące w nim wydarzenia. Arsenał dostępnych broni został poszerzony między innymi o SAS Flare Gun, German Panzershreck (bazooka), German G43 Rifle, French MAS MLE 36 czy PAK40 Cannon.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 32  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 580 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hidden and Dangerous 2: Drużyna Szabla

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Hidden and Dangerous 2: Drużyna Szabla Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512MB RAM
  • 128 MB akcelerator 3D
  • 3 GB HDD