Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat World of Warcraft: Shadowlands

Premiera WoW: Shadowlands. Niektórzy już na 60. poziomie

Aquma, 24 listopada 2020, 12:05

W nocy z poniedziałku na wtorek na rynku zadebiutowało rozszerzenie World of Warcraft: Shadowlands. Jeden z graczy na europejskim serwerze Al’akir dobił już do maksymalnego poziomu.

Ucz się i odpoczywaj z World of Warcraft. Blizzard podzielił się relaksującą składanką

Karol Laska , 21 listopada 2020, 13:01

Na kanale youtube'owym World of Warcraft udostępniono cztery remiksy utworów z nadchodzącego dodatku do WoW-a o nazwie Shadowlands. Blizzard inspirował się najprawdopodobniej zjawiskiem muzyki lo-fi.

Gracze WoW wykorzystują zombie w walce z oszustami

Entelarmer, 19 listopada 2020, 16:04

W World of Warcraft trwa wydarzenie z nieumarłą plagą, która zawitała do Azeroth przed premierą dodatku Shadowlands. Co zabawne, jeden z graczy znalazł sposób, by wykorzystać inwazję zombie w walce z botami.

Twórca WoW opuszcza Blizzard po 13 latach

Aquma, 19 listopada 2020, 15:48

Chris Kaleiki – jeden z twórców World of Warcraft – opuścił studio po 13 latach pracy. Deweloper przyznał, że jest niezadowolony z kierunku rozwoju wspomnianej gry.

WoW Shadowlands - zobacz trailer Beyond the Veil

aadamus, 16 listopada 2020, 20:49

Za tydzień do World of Warcraft trafi dodatek Shadowlands. Z okazji zbliżającej się premiery rozszerzenia opublikowany został cinematic trailer Beyond the Veil, przybliżający nowy świat, który gracze będą mogli zwiedzić.

Hordy nieumarłych w Azeroth - nadciąga WoW Shadowlands

Dameredet, 11 listopada 2020, 14:06

Do World of Warcraft zawitały hordy nieumarłych. Wydarzenie poprzedzające Shadowlands zapewni graczom wiele wrażeń i pozwoli zdobyć kilka unikalnych przedmiotów.

World of Warcraft - streamer pobił rekord szybkości w levelowaniu

Froozyy, 6 listopada 2020, 18:48

Streamer DesMephisto pobił wczoraj rekord w najszybszym osiągnięciu maksymalnego poziomu w grze World of Warcraft. Dokonał tego w niespełna 4 godziny.

WoW - darmowy weekend dla powracających graczy

Aquma, 6 listopada 2020, 08:47

Deweloperzy ze studia Blizzard Entertainment zaprosili graczy, którzy grali kiedyś w World of Warcraft, ale nie opłacają już subskrypcji, do darmowego powrotu do gry.

Multi-boxing w World of Warcraft na celowniku Blizzarda

washi, 4 listopada 2020, 18:55

Na oficjalnej stronie Blizzarda pojawił się wpis, który informuje nas o zmianie polityki firmy. Od teraz istniejący od lat tzw. multi-boxing w World of Warcraft będzie znacznie utrudniony, z powodu zakazu używania zewnętrznych aplikacji.

WoW: Shadowlands - gracze zadowoleni z nowego systemu levelowania

Aquma, 4 listopada 2020, 12:47

Użytkownikom forum Reddit podoba się mechanika Timewalker Campaigns, która pozwala rozwijać postać, wykonując zadania z dowolnego z dotychczasowych dodatków.

World of Warcraft świętuje 16. rocznicę i rozdaje prezenty

Entelarmer, 2 listopada 2020, 19:07

Firma Blizzard rozpoczęła obchody 16. urodzin World of Warcraft. Do premiery Shadowlands gracze otrzymają prezent za zalogowanie się w grze, w której znajdą parę okolicznościowych atrakcji.

Nowe lokacje z WoW Shadowlands zaprezentowane na krótkich filmach

Aquma, 2 listopada 2020, 09:55

W sieci pojawiły się trzy teasery dodatku Shadowlands do gry World of Warcraft. Przedstawiają one kilka lokacji, które odwiedzimy w tym tytule.

Pre-order WoW: Shadowlands - liczba zamówień bije poprzednie dodatki

Dameredet, 31 października 2020, 18:03

Pomimo przesunięcia premiery Shadowlands jest największym hitem sprzedażowym pre-orderów Blizzarda. Ostatni raport finansowy pokazuje, że po prawie dwóch dekadach World of Warcraft dalej ma się dobrze.

16-letnia zagadka rozwiązana w WoW: Shadowlands

Aquma, 30 października 2020, 10:37

Dodatek Shadowlands odpowiada na pytanie, które lata temu dręczyło wielu graczy World of Warcraft – pozwala nam dowiedzieć się, gdzie jest żona orka Mankirka.

WoW: Shadowlands z nową datą premiery

washi, 29 października 2020, 19:43

Dziś na oficjalnej stronie Blizzarda pojawiła się wiadomość zdradzająca nową datę premiery dodatku Shadowlands do gry World of Warcraft. Debiut już niedługo, ale to nie koniec dobrych wieści – czeka na nas również specjalne wydarzenie oraz nowy raid.

WoW Shadowlands - fanka zbudowała świecący i dymiący Bolvar‘s Hammer

Aquma, 26 października 2020, 12:38

Fanka World of Warcraft, prowadząca na platformie YouTube kanał KamuiCosplay, zbudowała replikę młota Bolvara Fordragona. Broń wygląda bardzo podobnie do pierwowzoru, a do tego świeci i wytwarza dym.

WoW - gracz sprawdził wydajność DX11 vs DX12

Entelarmer, 21 października 2020, 17:32

Czy DirectX 12 wreszcie radzi sobie z World of Warcraft? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć użytkownik Reddita, który dwa lata temu nie był zachwycony wydajnością ostatniej generacji bibliotek DirectX.

WoW: Shadowlands - najlepszy DPS po przedpremierowym patchu

Entelarmer, 19 października 2020, 18:26

World of Warcraft otrzymał patch przygotowujący grę na spóźniony debiut Shadowlands. Gracze sprawdzili już, która klasa zadaje największe obrażenia na sekundę (DPS) po ostatnich zmianach.

WoW z patchem 9.0.1. Nowa lokacja i zmiany przed premierą Shadowlands

Aquma, 14 października 2020, 12:14

Popularna produkcja MMORPG World of Warcraft otrzymała patch 9.0.1. Łatka przygotowuje grę do premiery dodatku Shadowlands.

Premiera WoW: Shadowlands opóźniona

Aquma, 2 października 2020, 09:16

Twórcy World of Warcraft poinformowali, że kolejne rozszerzenie do tej produkcji – Shadowlands – ukaże się później, niż planowano. Premiera wciąż jest przewidziana na ten rok.

WoW – Shadowlands usunie z gry część wytwarzanych przedmiotów

Aquma, 29 września 2020, 12:25

Gracze World of Warcraft zwracają uwagę, że w testowanej na serwerze PTR aktualizacji, która przygotowuje grę do dodatku Shadowlands, nie ma tzw. tokenów, potrzebnych do zmieniania wyglądu niektórych przedmiotów. Zmiana podobno jest tymczasowa.

WoW Shadowlands otrzyma tryb przygody, który gracze znają z Diablo 3

Aquma, 15 września 2020, 08:47

Dodatek Shadowlands do World of Warcraft wprowadzi do wiekowego MMORPG firmy Blizzard Entertainment rozwiązanie przypominające tryb przygody z Diablo 3. Gracze, którzy przejdą wątek fabularny rozszerzenia, będą mogli levelować kolejne postacie, mając swobodny dostęp do lokacji i zawartości – bez konieczności wykonywania ponownie zadań fabularnych.

Wymagania sprzętowe WoW: Shadowlands - nie zagracie bez dysku SSD [Aktualizacja]

Entelarmer, 30 sierpnia 2020, 10:15

Premiera World of Warcraft: Shadowlands pociągnie za sobą znaczne zwiększenie wymagań sprzętowych MMORPG Blizzarda. Firma Blizzard podała, że do zabawy z nowym dodatkiem niezbędny będzie nie tylko lepszy procesor i karta grafiki, lecz także dysk SSD.

Data premiery WoW Shadowlands i pierwszy epizod Afterlives

Froozyy, 27 sierpnia 2020, 20:43

Na ceremonii otwarcia targów gamescom ujawniono datę premiery nadchodzącego dodatku do World of Warcraft - Shadowlands. Zaprezentowano również pierwszy epizod serii krótkometrażowych animacji Afterlives.

Afterlives - serial animowany Blizzarda w świecie WoW-a

Karol Laska , 24 sierpnia 2020, 20:50

Afterlives to tytuł serialu oryginalnego Blizzarda, który będzie miał miejsce w uniwersum World of Warcraft. Dzieło zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu.