Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2021, 13:22

autor: Entelarmer

WoW wkrótce otrzyma wyczekiwaną aktualizację Chains of Domination

World of Warcraft: Shadowlands w końcu doczeka się większych nowości. Te znajdziemy w aktualizacji 9.1 Okowy Dominacji, która pozwoli też latać po lokacjach z dodatku.

Blizzard ujawnił datę premiery Oków Dominacji (Chains of Domination), czyli wielkiej aktualizacji World of Wacraft: Shadowlands. Z dawna wyczekiwaną nową zawartość otrzymamy 30 czerwca w ramach łatki oznaczonej numerem 9.1. Przedsmak niektórych atrakcji nadchodzącego uaktualnienia prezentuje świeży zwiastun udostępniony przez twórców.

Chains of Domination to pierwszy duży patch z większymi nowościami dla World of Warcraft od czasu wydania Shadowlands w zeszłym roku. Od listopada 2020 roku gracze otrzymywali głównie rozmaite poprawki i drobne modyfikacje zawartości wprowadzonej w dodatku. Zmieni się to wraz z aktualizacją 9.1, która wprowadzi nową strefę w ramach The Maw: Korthię, Miasto Sekretów (w oryg. Korthia, the City of Secrets).

Wraz z nią bohaterowie będą mogli podjąć się kolejnych wyzwań pokroju rajdu Sanctum of Domination złożonego z 10 bossów (z potężnym Dozorcą – w oryg. Jailer – na czele), światowego bossa Mor’Getha oraz megalochu Tazaveshu. Jednakże pierwsza z tych atrakcji nie będzie dostępna na premierę. Tryby normalny i heroiczny zostaną odblokowane 7 lipca, a kolejne skrzydła wraz z mitycznym wariantem będą udostępniane co dwa tygodnie aż do 24 sierpnia. Nowości pojawią się też w wieży Torghastu, wliczając w to dodatkowe nagrody.

Aktualizacja 9.1 to także – rzecz jasna – m.in. nowe zwierzaki, przedmioty, zestawy transmogryfikacji oraz dodatkowe 40 poziomów renomy (Renown), ale też kolejne mechaniki rozgrywki i systemy, takie jak Shards of Domination oraz Empowered Conduits, które pozwolą na zdobycie jeszcze lepszego sprzętu. Ponadto wraz z debiutem Oków Dominacji gracze wreszcie będą mogli korzystać z latających wierzchowców.

  1. Oficjalna strona gry World of Wacraft
  2. Shadowlands to niezły dodatek do World of Warcraft. Oto nasza recenzja
  3. World of Warcraft – recenzja gry