Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2021, 12:17

WoW - patch 9.1 może wprowadzić okulary

Informacje, które pojawiły się na Twitterze sugerują, że wraz z następną aktualizacją w grze World of Warcraft mogą pojawić się nowe przedmioty kosmetyczne – okulary.

W SKRÓCIE:

  1. w WoW mogą pojawić się okulary;
  2. według doniesień chodzi o 4-6 różnych przedmiotów kosmetycznych (BoP), które trafią do gry wraz z patchem 9.1;
  3. deweloperzy odmówili komentarza w tej sprawie.

Wygląda na to, że w grze MMORPG World of Warcraft mogą niedługo pojawić się wyczekiwane przez graczy przedmioty kosmetyczne – okulary. Informacje na ten temat zostały wykopane w plikach klienta gry testowanego na serwerze PTR (tzw. Public Test Server) i opublikowane na Twitterze przez internautkę o ksywie Kru.

Według doniesień wraz z aktualizacją 9.1 w WoW pojawią się co najmniej cztery różne pary okularów nazwane Muscisian’s Shades (wygląda to na literówkę, być może celową), Hipster Shades, Black Rimmed Spectacles oraz Half-Rim Reading Glasses. Serwis WoWHead opublikował też obrazki prezentujące kolejne dwa przedmioty – te jednak nie mają na razie nazwy. We wszystkich przypadkach mam do czynienia z przedmiotami kosmetycznymi, których nie będzie można oddać lub sprzedać (należą do kategorii BoP, czyli Binds on Pickup).

WoW - patch 9.1 może wprowadzić okulary - ilustracja #1
WoW - patch 9.1 może wprowadzić okulary - ilustracja #2
Kolejne dwie pary okularów. Źrodło:

Warto odnotować, że studio Blizzard Entertainment odmówiło redakcji serwisu Polygon komentarza w tej sprawie. Pozostaje nam tylko poczekać na rozwój sytuacji.

  1. World of Warcraft - recenzja gry
  1. World of Warcraft – strona oficjalna