Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2021, 14:01

autor: GRG

WoW: Shadowlands - patch 9.1.5 wprowadzi tryb solo w wyspiarskich ekspedycjach

Blizzard potwierdził zmiany w trybie wyspiarskich ekspedycji w nadchodzącej aktualizacji 9.1.5 do World of Warcraft. Gracze wreszcie będą mogli w pojedynkę zdobywać Azerite i unikalne przedmioty.

Gracze czekający na możliwość gry solo w trybie wyspiarskich ekspedycji mogą zacierać ręce. Blizzard potwierdził, że patch 9.1.5 wprowadzi taką możliwość. Informacja spotkała się z pozytywnym przyjęciem ze strony społeczności World of Warcraft – zmiana pozwoli łatwiej zdobywać kolekcjonerom pety, wierzchowce i transmogryfikacje z dodatku Battle For Azeroth. Przypomnijmy: tryb wyspiarskich ekspedycji pozwala trzyosobowym grupom zdobywać Azerite na losowych mapach. Gracze, mając ograniczony czas, zdobywają cenny surowiec walcząc z mieszkańcami wyspy, wypełniając zadania, szukając skrzyń ze skarbami lub wydobywając go. Do tego dochodzą okresowe wydarzenia zwiększające poziom trudności i oferujące lepsze nagrody.

WoW: Shadowlands - patch 9.1.5 wprowadzi tryb solo w wyspiarskich ekspedycjach - ilustracja #1

Czas pokaże, czy Blizzard pójdzie za ciosem i spełni kolejne życzenie społeczności, odblokowując dla pojedynczych graczy zawartość w grze np. z dodatku Legion, która wymaga współpracy w trybie wieloosobowym. Wiemy jedynie, że patch 9.1.5 wprowadzi większe możliwości personalizacji rasy Lightforged Draenei i Nightborne. Nieznana jest jeszcze data publikacji aktualizacji.