Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2022, 11:30

Ostatni duży patch do WoW: Shadowlands jest już dostępny i wprowadza wiele nowości

Wczoraj zadebiutował ostatni duży patch do WoW: Shadowlands. Lista wprowadzonych nowości jest naprawdę długa.

W SKRÓCIE:
  • Aktualizacja 9.2 do World of Warcraft jest już dostępna.
  • To ostatni duży patch związany z rozszerzeniem Shadowlands.
  • Wprowadza do gry nową krainę oraz finałowy rajd.

Do World of Warcraft trafił wczoraj ostatni duży patch związany z rozszerzeniem Shadowlands. Aktualizacja 9.2 o nazwie Eternity’s End jest pierwszą tak obszerną łatką od ośmiu miesięcy.

Jest to jednocześnie największy patch, jakim pochwalić się może Shadowlands. Dzięki niemu twórcy domknęli przygodę rozpoczętą w najnowszym rozszerzeniu. Teraz zajmą się pracą nad kolejnymi projektami.

Nowości w Eternity’s End

Eternity’s End to spora aktualizacja, która wprowadza do gry wiele interesujących nowości. Poniżej znajdziecie listę najważniejszych z nich:

  • Kraina Zereth Mortis, charakteryzująca się luźnym podejściem do zasad fizyki.
  • Frakcja Oświeconych, której historia związana jest ze wspomnianą wcześniej lokacją.
  • Rajd Sepulcher of the First Ones, podczas którego stajemy w szranki z głównym antagonistą Shadowlands – Jailerem.
  • Nowy, muzyczny język pozwalający odkryć sekrety Zereth Mortis.
  • Możliwość stworzenia nowych zwierzaków bojowych w specjalnej kuźni.
  • Powrót zestawów wyposażenia, które kompletuje się, walcząc w trybie PvP, biorąc udział w rajdach lub eksplorując mityczne lochy.
  • Arena Maldraxxus Coliseum.

To oczywiście nie wszystko – aktualizacja oferuje znacznie więcej mniejszych nowości lub zmian w balansie. Ich pełną listę znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej