Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2021, 20:05

autor: Karol Laska

WoW: Burning Crusade Classic i pierwsze DLC do Shadowlands. Przecieki przed BlizzCon

Fani WoW-a otrzymają wkrótce (najprawdopodobniej) pierwszą poważną aktualizację treści, jeżeli chodzi o dodatek Shadowlands. Ponadto Burning Crusade Classic pozwoli na powrót do oryginalnej formy pierwszego rozszerzenia w historii gry.

W SKRÓCIE:
  1. wyciekły informacje na temat najbliższych aktualizacji World of Warcraft;
  2. do gry trafi patch Chains of Domination, który pozwoli między innymi na stoczenie walki z Sylvanas;
  3. Blizzard przygotował dla graczy także możliwość powrotu do pierwszego dodatku za sprawą Burning Crusade Classic.

Już jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się kolejna edycja BlizzConu, tym razem jednak w formie cyfrowej. Szczegóły na temat całego wydarzenia podaliśmy tutaj, a dziś skupimy się na kolejnych (sprawdzonych) przeciekach, następnych po doniesieniach o Diablo 2: Resurrected. Tym razem dowiedzieliśmy się o nowej treści do World of Warcraft, a wszystko to przez nieuwagę Blizzarda, który przypadkowo ujawnił przeznaczone na BlizzCon ogłoszenia prasowe. Te zostały szybko przechwycone przez internetowe serwisy, między innymi Wowhead.

World of Warcraft: Shadowlands – aktualizacja Chains of Domination

Dowiedzieliśmy się przede wszystkim, że do gry zmierza pierwszy większy patch z treścią do DLC World of Warcraft: ShadowlandsChains of Domination. Co w nim znajdziemy? Przede wszystko mnóstwo nowych zadań i aktywności pobocznych związanych ze świeżutką lokacją, Korthią.

WoW: Burning Crusade Classic i pierwsze DLC do Shadowlands. Przecieki przed BlizzCon - ilustracja #1
Korthia – nowa kraina. Źródło: Wowhead

Deweloperzy przygotowują dla nas również nowy rajd – Sanctum of Domination. Zmierzymy się w nim z 10 bossami, w tym między innymi z Sylvanas Windrunner. O dwóch przeciwników tego rodzaju mniej spotkamy z kolei w nadchodzącym megalochu o nazwie Tazavesh, the Veiled Market. Będzie tego dużo więcej, ale na dokładny spis nowości musimy jeszcze troszkę poczekać.

WoW: Burning Crusade Classic i pierwsze DLC do Shadowlands. Przecieki przed BlizzCon - ilustracja #2
Sanctum of Domination – nowy rajd. Źródło: Wowhead

World of Warcraft: Burning Crusade Classic

WoW: Burning Crusade Classic i pierwsze DLC do Shadowlands. Przecieki przed BlizzCon - ilustracja #3
Burning Crusade Classic to gratka dla starych wyjadaczy i nie tylko. Źródło: Wowhead

A teraz pora na miły powrót do przeszłości, a dokładniej do stycznia 2007 roku, kiedy to zadebiutował pierwszy dodatek do WoW-a. W związku z premierą Burning Crusade Classic gracze będą mogli zdecydować, czy przenieść swoje postacie do ery Burning Crusade, czy też kontynuować grę w WoW-a Classic na serwerach Classic Era. Gra w Burning Crusade Classic będzie dostępna bez żadnych dodatkowych opłat dla każdego subskrybenta World of Warcraft.

  1. Recenzja DLC World of Warcraft: Shadowlands
  2. Strona internetowa World of Warcraft