Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2021, 11:42

autor: Adrian "Ness" Piotrowski

Diablo 2: Resurrected na BlizzCon 2021 - przeciek wskazuje na prezentację gry

Diablo 2: Resurrected ma zostać oficjalnie zapowiedziane na nadchodzącym BlizzConie. Taką informacją podzielił się użytkownik Kaiser499, który w przeszłości jako jeden z pierwszych poinformował o Diablo IV i Overwatchu 2.

Im bliżej BlizzConline 2021, tym więcej plotek zaczyna krążyć po sieci. Jedna z nich została opublikowana na Twitterze przez użytkownika Kaiser499, który w 2019 roku poinformował, jako jeden z pierwszych, o tym, że Blizzard oficjalnie zapowie Diablo IV oraz Overwatch 2. Teraz podzielił się przeciekiem na temat Diablo 2: Resurrected. Według niego remaster drugiej odsłony serii ma zostać zaprezentowany na nadchodzącym konwencie.

Parę tygodni temu na łamach Bloomberga Jason Schreier poinformował, że za odświeżoną wersją drugiej odsłony Diablo stoi studio Vicarious Visions, które niedawno zostało przejęte przez Activision Blizzard. Deweloperzy mieli zostać zatrudnieni do tego projektu po tym, jak oryginalny zespół Blizzarda zajmujący się remasterami został rozwiązany po porażce Warcraft III: Reforged. Jeżeli plotka się potwierdzi, to będzie oznaczać, że prace nad Diablo 2: Resurrected trwają od przynajmniej roku.

Diablo 2: Resurrected na BlizzCon 2021 - przeciek wskazuje na prezentację gry - ilustracja #1
Druga część Diablo obchodziła w zeszłym roku 20. rocznicę premiery.

Jednak to nie koniec atrakcji, ponieważ według tego samego użytkownika nadchodzące święto fanów Zamieci uświetnią prezentacje między innymi: dodatku Burning Crusade do World of Warcraft Classic, nowego rozszerzenia do Hearthstone, daty premiery Diablo Immortal oraz informacji na temat Overwatcha 2.

BlizzCon 2021, który będzie dostępny do obejrzenia online całkowicie za darmo, odbędzie się w dniach 19-20 lutego. O szczegółach tego wydarzenia możecie przeczytać tutaj.