Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Duty: Black Ops II

Futuryzm w Call of Duty - zabił serię czy odświeżył formułę?

rssygula, 27 września 2016, 18:16

Seria Call of Duty gości na sklepowych półkach już od wielu lat. Niezmiennie należy ona do najpopularniejszych marek wśród gier. Niestety jednocześnie traci ona oddanych fanów. Najczęstszym zarzutem wobec marki są realia futurystyczne. Czy rzeczywiście zabiły one ducha serii? A może okazują się dla niej nową szansą?

Wieści ze świata (Nordic Games / THQ Nordic, Call of Duty: Black Ops III, Halo Wars 2) 12/8/2016

Draug, 12 sierpnia 2016, 14:22

Dziś piszemy o przemianie firmy Nordic Games w THQ Nordic, premierze dodatku Descent do Call of Duty: Black Ops III na PC i XOne, zapowiedzi kolejnych beta-testów Halo Wars 2 i o darmowym weekendzie z grą Goat Simulator na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Paradox / Steam Spy, ARK: Survival Evolved, LawBreakers, Obduction, CoD Black Ops III, Destiny) 3/6/2016

Draug, 3 czerwca 2016, 13:54

Dziś piszemy o usunięciu statystyk gier firmy Paradox Interactive ze strony Steam Spy, licznych nowościach w ARK: Survival Evolved w patchu z okazji pierwszej rocznicy gry, przybliżonym terminie alfa-testów LawBreakers, dacie premiery Obduction, sprzedaży mapy The Giant do Call of Duty: Black Ops III i o terminie ujawnienia nowego dodatku do Destiny. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Black Ops II z milionami aktywnych graczy

Entelarmer, 5 listopada 2015, 10:40

Firma Activision poinformowała o liczbie osób grających w Call of Duty: Black Ops II. Według wydawcy w okresie od lipca do września w tytuł zagrało niemal 12 milionów graczy.

Treyarch wyjaśnia, o co chodzi w Call of Duty: Black Ops, czyli 10 minut czytania zwiastuna

Góral, 20 września 2015, 10:20

Z okazji zbliżającej się premiery Black Ops III studio Treyarch przygotowało niecodzienny materiał wideo, streszczający fabułę podserii Call of Duty: Black Ops. Zwiastun jest o tyle dziwny, że zmusza nas do czytania kolejnych informacji przez ponad 10 minut.

Cykl Black Ops najpopularniejszą podserią w uniwersum Call of Duty

Renox, 7 maja 2015, 18:51

Zgodnie z informacją ujawnioną przez dyrektora generalnego firmy Activision Publishing, Erica Hirshberga, cykl Black Ops okazuje się być najpopularniejszą serią w historii marki Call of Duty. Blisko 100 milionów graczy z całego świata ma swoim posiadaniu zarówno Black Ops, jak i Black Ops II.

Call of Duty: Black Ops III zapowiedziane w Black Ops II?

Draug, 8 kwietnia 2015, 12:15

Studio Treyarch wypuściło niedawno nową aktualizację do Call of Duty: Black Ops II. Umieszcza ona na plakatach wewnątrz gry kody serwisu Snapchat do zeskanowania, pozwalające uzyskać dostęp do króciutkiego filmu, który można potraktować jako formę zapowiedzi Black Ops III.

Wieści ze świata (Elite: Dangerous, Call of Duty: Black Ops II, Origin) 29/10/14

Sarge, 29 października 2014, 12:42

Dziś piszemy m.in. o kolejnej darmowej grze w ofercie serwisu Origin, pozwie sądowym związanym ze strzelaniną Call of Duty: Black Ops II, a także o trzeciej fazie beta testów Elite: Dangerous. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Black Ops II - Manuel Noriega, były dyktator Panamy, pozywa Activision

Góral, 16 lipca 2014, 17:03

Manuel Noriega, były dyktator Panamy, pozwał koncern Activision o bezprawne wykorzystanie jego wizerunku w grze Call of Duty: Black Ops II z 2012 roku. Zarzuca on wydawcy przedstawienie jego postaci w złym świetle, by zwiększyć popularność tytułu.

Dlaczego nowe Call of Duty jest futurystyczne, czyli jak Hollywood wpływa na branżę gier

DM, 10 maja 2014, 19:51

Jak bardzo twórcy gier podążają za trendami wyznaczanymi przez producentów filmowych hitów? Czy brak gier o II wojnie światowej i futurystyczne gadżety w nowym Call of Duty Advanced Warfare są tego przykładem?

Fani serii Call of Duty spędzili w sumie 2,8 miliona lat w trybie multiplayer

Ender, 13 sierpnia 2013, 18:55

Z okazji jutrzejszej prezentacji trybu multiplayer w Call of Duty: Ghosts, Activison przedstawiło porcję ogólnych statystyk związanych z rozgrywkami wieloosobowymi w serii.

Call of Duty: Black Ops II: Apocalypse - wypuszczono zwiastun ostatniego dodatku DLC

Adrian Werner, 10 sierpnia 2013, 18:55

Zespół Treyarch opublikował zwiastun dodatku Apocalypse, czyli ostatniego planowanego rozszerzenia do zeszłorocznego Call of Duty: Black Ops II. DLC zaoferuje cztery mapy do standardowych rozgrywek multiplayer oraz jedną misję do trybu Zombie.

Call of Duty: Black Ops II – zapowiedziano ostatnie DLC, zatytułowane Apocalypse

Draug, 8 sierpnia 2013, 22:36

Zapowiedziano kolejne, ostatnie już DLC do Call of Duty: Black Ops II. Dodatek, zatytułowany Apocalypse, będzie zawierał cztery nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej oraz kolejny rozdział w trybie zombie. Ukaże się 27 sierpnia, początkowo tylko na Xboksa 360.

Vengeance - najnowsze DLC do Black Ops II już na PC-tach i PlayStation 3

Orlov, 2 sierpnia 2013, 09:26

Równo miesiąc po premierze na konsoli Xbox 360, użytkownicy pecetów i PlayStation 3 otrzymali możliwość zakupienia najnowszego DLC do Call of Duty: Black Ops II. Z dniem dzisiejszym pakiet trafił do dystrybucji cyfrowej w cenie około 60 zł.

Call of Duty: Black Ops II – DLC Vengeance na PC i PS3 ukaże się 1 sierpnia

Draug, 11 lipca 2013, 08:48

Firma Activision ogłosiła, że DLC Vengeance do Call of Duty: Black Ops II, dostępne od niedawna na Xboksie 360, na pecetach i PlayStation 3 pojawi się 1 sierpnia. Dodatek zawiera cztery areny do rozgrywki wieloosobowej, rozbudowaną mapę do trybu zombie oraz nową broń.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops II, OZombie, World of Warcraft) 4/7/13

Sarge, 4 lipca 2013, 11:45

Dziś piszemy m.in. o weekendzie z podwójnym doświadczeniem w Call of Duty: Black Ops II, kickstarterowej zbiórce pieniędzy na produkcję gry OZombie, próbie wprowadzenia Kingdoms Rise do serwisu Steam, a także filmie World of Warcraft. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops II, Final Fantasy XIV) 28/6/13

Sarge, 28 czerwca 2013, 15:20

Dziś piszemy m.in. o weekendzie z podwójnym doświadczeniem w Call of Duty: Black Ops II, beta testach Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, możliwości tworzenia własnych misji w grze PlanetSide 2, a także udostępnieniu tzw. interfejsu programowania aplikacji (ang. API) fanom Guild Wars 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wakacyjne nadrabianie zaległości w grach - 2013 Edition

Rasgul, 26 czerwca 2013, 12:30

Kolejny rok, kolejny czerwiec, kolejne wakacje i kolejne zamiary nadrabiania paru świetnych tytułów. Piwko, słoneczko i ulubione gry. Żyć, nie umierać.

Call of Duty: Black Ops II - DLC Vengeance zapowiedziane

qjin, 19 czerwca 2013, 10:52

Studio Treyarch wraz z firmą Activision oficjalnie ujawniło kolejny dodatek do gry Call of Duty: Black Ops II. Trzeci zestaw map zadebiutuje najpierw na Xboksie 360, a dopiero potem na pozostałych platformach sprzętowych. Opublikowano też pierwszy zwiastun.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops II, Gears of War: Judgment) 18/6/13

Sarge, 18 czerwca 2013, 14:30

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Gears of War: Judgment oraz Call of Duty: Black Ops II, a także o kolejnym źródle finansowania urządzenia Oculus Rift. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Black Ops II - ruszył darmowy weekend trybu multiplayer

Adrian Werner, 10 maja 2013, 12:11

Na serwisie Steam ruszył darmowy weekend trybu multiplayer gry Call of Duty: Black Ops II. Na czas promocji dwukrotnie zwiększono też tempo gromadzenia punktów doświadczenia.

Call of Duty: Black Ops II – Uprising wyjdzie na PC i PS3 16 maja

qjin, 26 kwietnia 2013, 09:09

Znamy datę premiery pozostałych edycji Uprising – drugiego DLC do Call of Duty: Black Ops II. Gra ukaże się na PC i PlayStation 3 równo miesiąc po premierze wersji na Xboksa 360, czyli 16 maja 2013 roku.

Call of Duty: Black Ops II – Uprising, czyli drugie DLC zapowiedziane

luckie, 5 kwietnia 2013, 15:08

Uprising to tytuł drugiego dodatku DLC do Call of Duty: Black Ops II. Podobnie jak to było dotychczas, studio Treyarch przygotowało cztery nowe mapy do zabawy wieloosobowej oraz kolejny scenariusz dla trybu zombie.

Wieści ze świata (Borderlands 2, Call of Duty, Black Ops II, War Z) 3/4/13

Sarge, 3 kwietnia 2013, 15:55

Dziś piszemy m.in. o nowych dodatkach DLC do gier Borderlands 2, Call of Duty: Black Ops II oraz Tomb Raider, ataku hakerów na grę War Z, a także terminie premiery Stealth Bastard. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Black Ops II wkrótce z mikropłatnościami także na PS3 i PC

Sarge, 27 marca 2013, 13:50

Dwa tygodnie temu w grze Call of Duty: Black Ops II na Xboksa 360 rozpoczęto sprzedaż tzw. Micro Items. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy opcjonalny system mikropłatności stanie się dostępny w wersji na PlayStation 3 oraz PC.

Nowe Call of Duty tylko na PC i konsolach nowej generacji?

Ender, 23 marca 2013, 14:45

Według niepotwierdzonych informacji, które miały wyciec z Activision, nowa odsłona Call of Duty o podtytule Ghosts ukaże się na komputerach PC oraz na konsolach nowej generacji. Tytuł ponownie będzie umiejscowiony w przyszłości, ale w grze z pewnego powodu używać będziemy jedynie współczesnej broni.

Weekend z darmowym multiplayerem Call of Duty: Black Ops II na Steamie

Hed, 22 lutego 2013, 10:16

Od dzisiaj do niedzieli można zagrać za darmo w multiplayer z Call of Duty: Black Ops II – oczywiście w ramach akcji promocyjnej na Steamie. Na platformie przeceniono też dwa wydania gry, ale ta część promocji raczej nie zainteresuje Polaków.

Fatalna sprzedaż Wii U, dobre wyniki Call of Duty: Black Ops II i Far Cry 3 - styczniowy raport NPD

Adrian Werner, 15 lutego 2013, 11:18

Najnowszy raport firmy NPD nie przyniósł dobrych wieści. Dobra sprzedaż Call of Duty: Black Ops II i Far Cry 3 nie uchroniła rynku amerykańskiego przed słabymi wynikami. Fatalnie radzi sobie również Wii U.

Szcoda czasu na rewolucję - Call of Duty: Black Ops II

guy_fawkes, 14 lutego 2013, 12:27

Call of Duty, podobnie jak różne diety-cud, trapi efekt jo-jo - co roku wyrzucam je z dysku, by mieć więcej czasu na inne produkcje, a ono znów wraca pod jeszcze bardziej uzależniającą postacią. Czy ta oskryptowana telenowela kiedyś się na dobre skończy?

Call of Duty Championship - turniej o milion dolarów organizowany przez Activision

sathorn, 8 lutego 2013, 14:02

Firma Activision organizuje duży turniej Call of Duty: Black Ops 2. W kwietniu 32 drużyny powalczą w Hollywood o milion dolarów. W zawodach przewidziano także miejsce dla europejskich ekip, więc może warto zebrać znajomych i wziąć udział?

Trwają prace nad kolejną częścią Call of Duty. Premiera w IV kwartale 2013 roku

Sarge, 8 lutego 2013, 11:15

Tę wiadomość zaczynamy traktować jako coroczną tradycję - firma Activision potwierdziła, że trwają prace nad kolejną częścią serii Call of Duty. Premiera pierwszoosobowej strzelaniny ma odbyć się w czwartym kwartale bieżącego roku.

Wieści ze świata (Disney Infinity, Call of Duty: Black Ops II) 24/1/13

Sarge, 24 stycznia 2013, 13:20

Dziś piszemy m.in. o rozwoju serii Disney Infinity, weekendzie z podwójnym doświadczeniem w grze Call of Duty: Black Ops II, a także premierze dodatku Defense Grid: Containment. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wyniki amerykańskiego rynku gier - Call of Duty: Black Ops II najpopularniejszą grą grudnia i całego roku

Adrian Werner, 11 stycznia 2013, 09:35

Firma NPD opublikowała raport podsumowujący miniony grudzień, jak i cały rok 2012. Obyło się bez większych niespodzianek – w Stanach Zjednoczonych gra Call of Duty: Black Ops II zdeklasowała konkurencję, ale jednocześnie nie była w stanie ochronić całego rynku przed sporym spadkiem przychodów.

Przegląd nowości w DLC Revolution do Call of Duty: Black Ops II w filmie z polskimi napisami

Sarge, 10 stycznia 2013, 11:20

Prezentujemy Wam materiał wideo z polskimi napisami, w którym pracownicy studia Treyarch omawiają zawartość dodatku DLC Revolution do gry Call of Duty: Black Ops II. Znajdziemy tutaj także fragmenty rozgrywki na nowych mapach.

Call of Duty: Black Ops II – data premiery i oficjalne informacje o pierwszym zestawie DLC

Ender, 7 stycznia 2013, 18:20

Znamy już oficjalną datę premiery pierwszego zestawu DLC dla gry Call of Duty: Black Ops II, który będzie dostępny na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Polski dystrybutor dodatku podał także jego sugerowaną cenę detaliczną na PC.

Call of Duty: Black Ops II – plotki o pierwszym zestawie DLC potwierdzone

Ender, 6 stycznia 2013, 17:25

Plotki o pierwszym zestawie DLC dla gry Call of Duty: Black Ops II, zatytułowanym Revolution, zostały potwierdzone po tym gdy baner promujący dodatek pojawił się przez chwilę na mobilnej stronie internetowej tytułu.

Plotki o pierwszym DLC do Call of Duty: Black Ops II – premiera 29 stycznia na Xboksie 360

Hed, 30 grudnia 2012, 19:29

Pojawiły się plotki o pierwszym DLC do Call of Duty: Black Ops II, które podobno nazywa się Revolution Map Pack. Jeśli wierzyć doniesieniom, zestaw zawierający kilka map do trybu multiplayer pojawi się pod koniec stycznia na Xboksie 360 i później na pozostałych platformach.

Wieści ze świata (Star Wars: Battlefront Online, Little Inferno) 17/12/12

Sarge, 17 grudnia 2012, 15:10

Dziś piszemy m.in. o grafikach koncepcyjnych ze skasowanej gry Star Wars: Battlefront Online, ścieżce dźwiękowej Little Inferno, a także aktualizacji pecetowej wersji Call of Duty: Black Ops II. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops II, BioShock: Infinite, Steam) 13/12/12

Sarge, 13 grudnia 2012, 13:15

Dziś piszemy m.in. o weekendzie z podwójnym doświadczeniem w strzelaninie Call of Duty: Black Ops II, alternatywnej okładce BioShock: Infinite, a także pakiecie gier od studia SimBin. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sprzedaż Call of Duty: Black Ops II słabsza niż Modern Warfare 3

luckie, 11 grudnia 2012, 13:08

Według raportu firmy NPD Call of Duty: Black Ops II w ciągu pierwszego miesiąca sprzedało się słabiej niż Modern Warfare 3 w listopadzie 2011 roku. Dane dotyczą rynku amerykańskiego, ale wyraźnie pokazują, że gra studia Treyarch nie dorównała poprzednikowi.

Listopadowe wyniki sprzedaży gier w USA - 7,5 mln sztuk Call of Duty: Black Ops II

Sarge, 8 grudnia 2012, 11:40

Poznaliśmy listopadowe wyniki sprzedaży kilku gier w Stanach Zjednoczonych - m.in. Call of Duty: Black Ops II, Assassin's Creed III, czy Halo 4. Kolejna odsłona popularnej serii strzelanin wydawanych przez firmę Activision tradycyjnie zdeklasowała konkurencję.

Listopadowy raport NPD bez niespodzianek - Call of Duty: Black Ops II okazało się bezkonkurencyjne

Adrian Werner, 7 grudnia 2012, 11:05

Firma NPD opublikowała raport z wynikami amerykańskiego rynku gier za listopad tego roku. Najlepiej sprzedającą się produkcją było oczywiście Call of Duty: Black Ops II, a wśród konsol pozycję lidera utrzymał Xbox 360.

Call of Duty: Black Ops II – miliard dolarów w dwa tygodnie mimo słabszej sprzedaży?

Olek, 5 grudnia 2012, 20:52

Koncern Activision Blizzard zarobił miliard dolarów na sprzedaży gry Call of Duty: Black Ops II. Wynik ten udało się osiągnąć w ciągu 15 dni od premiery, czyli nieco wcześniej niż w przypadku ubiegłorocznej odsłony cyklu – Call of Duty: Modern Warfare 3.

Wieści ze świata (The Critter Chronicles, Call of Duty: Black Ops II) 22/11/12

Sarge, 22 listopada 2012, 13:20

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery gry The Critter Chronicles, nadchodzącej aktualizacji projektu Curiosity, a także rekordowym maratonie w strzelaninie Call of Duty: Black Ops II. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Karaoke, Call of Duty: Black Ops II, Red Orchestra 2) 20/11/12

Sarge, 20 listopada 2012, 12:00

Dziś piszemy m.in. o mapie Nuketown 2025 w strzelaninie Call of Duty: Black Ops II, aktualizacji gry Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu, zapowiedzi aplikacji Karaoke na Xbox Live, a także beta testach darmowych wyścigów RaceRoom Racing Experience. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Black Ops II największą premierą w historii serii

luckie, 16 listopada 2012, 15:55

Firma Activision pochwaliła się, że Call of Duty: Black Ops II w ciągu pierwszej doby zarobiło więcej niż Modern Warfare 3 w analogicznym okresie. Mimo to nie podano dokładnych danych. Czyżby wydawca miał coś do ukrycia?

Call of Duty - plotki na temat sprzedaży Black Ops II, krótki single player Declassified

Kiljan, 15 listopada 2012, 00:45

W internecie krąży już wiele spekulacji na temat prawdopodobnych wyników sprzedaży w dniu premiery Call of Duty: Black Ops II. Pojawiają się również liczne narzekania na niezwykle krótki tryb dla jednego gracza w kieszonkowej odsłonie serii

BioWare oferuje Mass Effect Trilogy za darmo nabywcom Call of Duty: Black Ops II

Aver, 14 listopada 2012, 15:42

Studio BioWare ogłosiło, że pierwszych 50 graczy, którzy udowodnią, że przy zakupie Call of Duty: Black Ops II znaleźli w pudełku płytę z Mass Effect 2, otrzymają darmowe egzemplarze Mass Effect Trilogy.

Call of Duty: Black Ops II - porównanie ustawień graficznych na PC

Przemysław Zamęcki, 14 listopada 2012, 09:04

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmikiem obrazującym różnice pomiędzy minimalnymi i maksymalnymi ustawieniami grafiki w grze Call of Duty: Black Ops II.

Wtopa na premierę Call of Duty: Black Ops II – pliki instalacyjne Mass Effect 2 na płycie z grą

luckie, 13 listopada 2012, 16:33

Część nabywców pecetwej wersji Call of Duty: Black Ops II spotkało niemałe zaskoczenie, gdy na drugiej płycie z grą znaleźli pliki instalacyjne Mass Effect 2. Brzmi absurdalnie, ale to prawda. Jak dotąd firma Activision nie wypowiedziała się w tej sprawie.