Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2015, 10:20

autor: Góral

Treyarch wyjaśnia, o co chodzi w Call of Duty: Black Ops, czyli 10 minut czytania zwiastuna

Z okazji zbliżającej się premiery Black Ops III studio Treyarch przygotowało niecodzienny materiał wideo, streszczający fabułę podserii Call of Duty: Black Ops. Zwiastun jest o tyle dziwny, że zmusza nas do czytania kolejnych informacji przez ponad 10 minut.

Zapewne niejeden z graczy zdążył się już pogubić w historiach przedstawianych w kolejnych odsłonach serii Call of Duty. W związku z tym, przed premierą Call of Duty: Black Ops III, studio Treyarch postanowiło opublikować powyższy materiał wideo, przypominający nam wszystko, co działo się we wcześniejszych częściach uznanej strzelanki. Zwiastun, o ile w ogóle można to tak nazwać, jest dość nietypowy, gdyż w ciągu 10 minut graczom przedstawiane są kolejne ekrany z opisem ważnych wydarzeń. Wszystko rozpoczyna się od narodzin Viktora Reznova, który po raz pierwszy pojawił się jeszcze w Call of Duty: World at War i miał wpływ na wydarzenia ukazane w serii Black Ops.

W komentarzach na YouTubie gracze wyrazili się jasno – Treyarch, pora na streszczenie historii z trybu zombie. - Treyarch wyjaśnia o co chodzi w Call of Duty: Black Ops, czyli 10 minut czytania zwiastuna - wiadomość - 2015-09-20
W komentarzach na YouTubie gracze wyrazili się jasno – Treyarch, pora na streszczenie historii z trybu zombie.
Call of Duty: Black Ops III w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka FPP
  • Deweloper: Treyarch (PC, PS4, XOne), Beenox i Mercenary Technology (PS3 i X360)
  • Wydawca: Activision
  • Data premiery: 6 listopada 2015 roku
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne, PS3, X360

Akcja World at War rozgrywała się w czasach II wojny światowej, a kolejne części Black Ops przenosiły nas coraz bardziej w przyszłość. W „dwójce” kampanię podzielono na dwa okresy, z których jeden ukazywał wydarzenia z 2025 roku. Krótko pisząc, na 10 minutach nagrania deweloperom udało się ugryźć spory kawałek historii. Szkoda, że nie zrealizowano tego w bardziej przystępny sposób, no ale jeżeli nie chce się Wam wertować kolejnych stron wiki serii, to możecie sobie obejrzeć, znaczy się przeczytać powyższe nagranie.

Fabuła w Call of Duty: Black Ops III rozgrywać będzie się 40 lat po wydarzeniach ukazanych w Black Ops II i przedstawi losy żołnierzy, którzy zostali wysłani na misję, której celem jest odnalezienie zaginionych kolegów i złapanie sprawców odpowiedzialnych za największy w historii wyciek tajnych danych rządowych. Produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC w listopadzie bieżącego roku.