Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lutego 2013, 10:16

autor: Hed

Weekend z darmowym multiplayerem Call of Duty: Black Ops II na Steamie

Od dzisiaj do niedzieli można zagrać za darmo w multiplayer z Call of Duty: Black Ops II – oczywiście w ramach akcji promocyjnej na Steamie. Na platformie przeceniono też dwa wydania gry, ale ta część promocji raczej nie zainteresuje Polaków.

Multiplayer z Call of Duty: Black Ops II za darmo – oczywiście na Steamie i tylko w weekend. - Weekend z darmowym multiplayerem Call of Duty: Black Ops II na Steamie - wiadomość - 2013-02-22
Multiplayer z Call of Duty: Black Ops II za darmo – oczywiście na Steamie i tylko w weekend.

Na Steamie ruszył kolejny weekend promocyjny poświęcony grze Call of Duty: Black Ops II. W ramach tego wydarzenia udostępniono za darmo tryb multiplayer i wprowadzono obniżki cen pełnej wersji produkcji. O ile druga część promocji nie jest szczególnie atrakcyjna dla większości graczy z Polski, bo Black Ops II da się kupić taniej w lokalnych sklepach, tak możliwość sprawdzenia rozgrywki wieloosobowej powinna zainteresować kilka osób.

Darmowy weekend rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do niedzielnego wieczoru, a konkretniej do godziny 22:00 polskiego czasu. Standardowo promocja jest skierowana do użytkowników Steama, platformy, na której założenie konta jest bezpłatne. Wspomniana promocja na Black Ops II to 33% obniżka ceny wersji podstawowej (z 59,99 na 40,19 euro) oraz tak zwanej Digital Deluxe Edition (z 69,99 na 46,89 euro), zawierającej bonusowe mapy, ścieżkę dźwiękową i inne elementy.

Żeby skorzystać z okazji do zagrania w popularny multiplayer z Black Ops II wystarczy zalogować się na Steamie, przejść na zakładkę gry i wcisnąć odpowiedni przycisk. Produkcja zostanie ściągnięta i zainstalowana – dostęp uzyskamy tylko do trybu wieloosobowego. W ten weekend Treyarch, czyli producent tytułu, wprowadził też podwójne doświadczenie na wszystkich platformach (PC, X360, PS3, Wii U). To dobry moment, żeby wrócić do gry.

Weekend z darmowym multiplayerem Call of Duty: Black Ops II na Steamie - ilustracja #3Call of Duty: Black Ops II to popularna strzelanka pierwszoosobowa, za którą odpowiada studio Treyarch oraz firma Activision. Produkcja stawia na szybką i płynną akcję, doprawioną filmową widowiskowością. Ważnym aspektem gry jest rozbudowany multiplayer, na który składa się także tryb walki z zombie. W tym roku otrzymamy następną część serii Call of Duty – wydawca to potwierdził, ale nie ujawnił żadnych szczegółów przyszłej gry.

  1. Call of Duty: Black Ops II na Steamie