Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2013, 11:20

autor: Sarge

Przegląd nowości w DLC Revolution do Call of Duty: Black Ops II w filmie z polskimi napisami

Prezentujemy Wam materiał wideo z polskimi napisami, w którym pracownicy studia Treyarch omawiają zawartość dodatku DLC Revolution do gry Call of Duty: Black Ops II. Znajdziemy tutaj także fragmenty rozgrywki na nowych mapach.

Studio Treyarch wypuściło materiał wideo, w którym twórcy omawiają nowości zawarte w ostatnio zapowiedzianym dodatku DLC Revolution do gry Call of Duty: Black Ops II. W serwisie gry-online.pl możecie obejrzeć ten film z polskimi napisami.

Fani popularnej serii strzelanin powinni przyjrzeć się materiałowi także ze względu na zawarcie w nim fragmentów rozgrywki na nadchodzących pięciu mapach. Cztery (Hydro, Downhill, Mirage, Grind) są przeznaczone do standardowych rozgrywek sieciowych, z kolei piątą (Die Rise) sprawdzimy wyłącznie w trybie Zombie. Na niektórych pojawią się nowe elementy zabawy – na przykład na mapie Hydro znajduje się kanał spływowy, który co jakiś czas będzie zalewany. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosą wszyscy znajdujący się w nim gracze.

Jedną z najważniejszych nowinek w nadchodzącym dodatku DLC wydaje się być tryb Turned. W tym przypadku prawie wszyscy gracze wcielą się w zombie, a tylko jedna osoba zachowa ludzką postać. Każdy uśmiercony zombie odrodzi się na mapie jako człowiek i będzie starał się wyeliminować pozostałych nieumarłych. Oprócz tego rozszerzenie wprowadzi także nową broń o nazwie Peacekeeper.

Dodatek DLC Revolution zadebiutuje 29 stycznia bieżącego roku na Xbox Live. Użytkownicy PlayStation Network oraz Steama na premierę rozszerzenia będą musieli poczekać do 28 lutego. Firma Licomp Empik Multimedia (rodzimy dystrybutor Call of Duty: Black Ops II) ogłosiła, że gracze pecetowi mogą składać zamówienia na polską wersję dodatku, której sugerowana cena detaliczna wynosi 59,99 złotych.