Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2013, 17:25

autor: Ender

Call of Duty: Black Ops II – plotki o pierwszym zestawie DLC potwierdzone

Plotki o pierwszym zestawie DLC dla gry Call of Duty: Black Ops II, zatytułowanym Revolution, zostały potwierdzone po tym gdy baner promujący dodatek pojawił się przez chwilę na mobilnej stronie internetowej tytułu.

Pod koniec grudnia informowaliśmy o plotkach, związanych z pierwszym zestawem DLC dla gry Call of Duty: Black Ops II. Pisaliśmy wówczas o plakacie promującym rozszerzenie, które przedwcześnie zostało zawieszone w amerykańskim sklepie z grami i sfotografowane przez jednego z internautów. Prawdziwość tych fotografii potwierdziła pomyłka na oficjalnej mobilnej stronie Call of Duty. Przez chwilę pojawił się na niej bowiem baner promujący dodatek i zapowiadający jego xboksową premierę na 29 stycznia.

DLC zatytułowane Revolution zwierać będzie nowe mapy dla trybu multiplayer: Hydro, Downhill, Grind i Mirage, a także jedną arenę dla trybu zombie. Bonusową bronią, która trafi w ręce graczy ma być Peacekeeper SMG. Cena oraz data premiery Revolution na pozostałych platformach (PC, PlayStation 3 oraz WiiU) nie zostały na razie nigdzie podane. W dalszej części roku powinniśmy spodziewać się zapowiedzi jeszcze trzech zestawów DLC.

Call of Duty: Black Ops II zadebiutowało w listopadzie 2012 roku na pecetach, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii U. W drugiej odsłonie podserii, tworzonej przez studio Treyarch, przenosimy się w nieodległą przyszłość, aby ponownie zmierzyć się z terrorystami zagrażającymi światu. Produkcja zebrała niższe oceny niż zwykle i sprzedała się gorzej od poprzedników z ubiegłych lat, co pokazało, że przynajmniej część odbiorców jest już zmęczona marką. Activision nie ma zamiaru jednak na razie dać jej odpocząć i już podobno przygotowuje następną część cyklu.

  1. Oficjalna strona Call of Duty: Black Ops II
  2. Recenzja gry Call of Duty: Black Ops II - zimna wojna przyszłości