Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2012, 12:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (Karaoke, Call of Duty: Black Ops II, Red Orchestra 2) 20/11/12

Dziś piszemy m.in. o mapie Nuketown 2025 w strzelaninie Call of Duty: Black Ops II, aktualizacji gry Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu, zapowiedzi aplikacji Karaoke na Xbox Live, a także beta testach darmowych wyścigów RaceRoom Racing Experience. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

I Am Alive

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę I Am Alive. Dzieło studia Ubisoft Shanghai możecie aktualnie nabyć 40% taniej. Produkcja kosztuje 8,99 euro (ok. 37 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu

Posiadacze gry Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu doczekali się darmowej aktualizacji Fall Content. Oprócz wielu pomniejszych poprawek, wprowadzono także mapę Barashka (odświeżoną w stosunku do tej z pierwszej części serii), a także odmieniono nieco tryb Countdown. Świeżo wypuszczoną aktualizację promuje poniższy zwiastun.

RaceRoom Racing Experience

Rozpoczęły się beta testy gry wyścigowej RaceRoom Racing Experience od studia SimBin. Na początku twórcy oddali do dyspozycji trzy trasy (Autodromo Internacional do Algavre, Hockenheimring, Lakeview Hillclimb) oraz tyle samo aut (134 Judd, Canhard R52, DMD P20). Jeśli chcielibyście wziąć udział w beta testach, musicie wypełnić kwestionariusz na oficjalnej stronie internetowej. RaceRoom Racing Experience będzie rozprowadzana w modelu free to play.

Call of Duty: Black Ops II

Mnóstwo kontrowersji wywołało posunięcie firmy Activision polegające na usunięciu mapy Nuketown 2025 z większości trybów multiplayer w grze Call of Duty: Black Ops II. Były one o tyle uzasadnione, że Nuketown 2025 była bonusem dla osób składających pre-ordery. Tymczasem wydawca usunął mapę z playlist rankingowych, kiedy tylko zakończył się weekend z podwójnym doświadczeniem. Zapowiedziano wtedy, że odświeżony etap z Call of Duty: Black Ops będzie powracać jedynie na specjalne okazje, a póki co można na nim rozgrywać tylko nierankingowe mecze. Ostatecznie twórcy ugięli się i wprowadzili bonusową playlistę Chaos Moshpit dla osób z pre-orderem. Można na niej grać na siedmiu zmieniających się mapach: Carrier, Cargo, Express, Hijacked, Slums, Standoff oraz właśnie Nuketown 2025.

Karaoke

Firma Microsoft ogłosiła, że wraz z The Karaoke Channel przygotowywana jest nowa aplikacja na Xbox Live. Karaoke to (jak sama nazwa wskazuje) program, który pozwoli na śpiewanie ok. ośmiu tysięcy piosenek dostępnych w bibliotece The Karaoke Channel. Gracze będą mogli wypróbować losowo wybierane utwory muzyczne, a pełne zestawienie wszystkich kawałków otrzymają po uiszczeniu niewielkiej opłaty za 2, 6 lub 24 godziny dostępu. Karaoke zadebiutuje na Xbox Live w tegoroczne święta. Do działania będzie wymagać headseta do Xboksa 360, mikrofonu Xbox Wireless Microphone lub zwykłego mikrofonu USB kompatybilnego z konsolą firmy Microsoft.

Czy Karaoke okaże się godnym konkurentem dla SingStara znanego z konsol z rodziny PlayStation? - Wieści ze świata (Karaoke, Call of Duty: Black Ops II, Red Orchestra 2) 20/11/12 - wiadomość - 2012-11-20
Czy Karaoke okaże się godnym konkurentem dla SingStara znanego z konsol z rodziny PlayStation?

A.D. 2021 Tokyo

Firma SEGA otworzyła tajemniczą stronę internetową A.D. 2021 Tokyo, na której można zobaczyć grafikę koncepcyjną przedstawiającą metropolię i mnóstwo ptaków unoszących się w powietrzu. Pojawiła się również data 22 listopada 2012 roku z informacją sugerującą, że tego dnia w japońskim magazynie Famitsu pojawi się coś na ten temat. W sieci spekuluje się, że chodzi o kolejną odsłonę serii 7th Dragon, której pierwsza część ukazała się na DS-ie, a druga na PSP – obie zadebiutowały wyłącznie w Japonii.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: