Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskie3DSX360WiiWiiU
Okładka Wipeout 3 (3DS)

Wipeout 3

Casualowa gra zręcznościowa stworzona na bazie popularnego amerykańskiego programu rozrywkowego emitowanego w Polsce przez stację TVN pod nazwą Wipeout – Wymiatacze.

Towarzyskie | Kinect | elementy zręcznościowe

Okładka Wipeout 3 (3DS)

data premiery gry:

25wrz2012

X360 Wii 3DS

18lis2012

WiiU
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wipeout 3 to kolejna odsłona gry imprezowej przygotowanej w oparciu o licencję na wyprodukowany przez stację ABC program rozrywkowy pod tym samym tytułem. Ponownie stajemy przed szansą wzięcia aktywnego udziału w tym show telewizyjnym popularnym w Stanach Zjednoczonych. W porównaniu z poprzednimi częściami cyklu twórcy skupili się na drobnych usprawnieniach oraz przygotowali przeszło pięćdziesiąt nowych przeszkód.

Zadanie każdego uczestnika programu polega na przedostaniu się na drugi koniec specjalnego toru usłanego licznymi pułapkami wymagającymi dużej zręczności. Czekają na nas ruchome kładki, wysuwające się ze ściany piankowe pięści i inne przeszkody mające na celu zrzucenie gracza do znajdującego się poniżej ogromnego basenu. Kluczową rolę w odniesieniu zwycięstwa odgrywa czas ukończenia wyzwania.

Choć można grać w produkcję Wipeout 3 w pojedynkę, to zdecydowanie lepiej sprawdza się w trybie rywalizacji z innym graczem. W ramach opcji Side-by-Side stajemy ramię w ramię ze znajomym i obserwując akcję na podzielonym ekranie próbujemy jako pierwsi przekroczyć linię mety.

Gra Wipeout 3 posiada kreskówkową, humorystyczną oprawę wizualną idealnie nadającą się do zabawy dla całej rodziny. W tej odsłonie dodano także nowe ujęcia kamery z widokiem zza pleców zawodnika.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Wymagania wiekowe Wipeout 3

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Wipeout 3

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
X360
Wii
WiiU
3DS