Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka World Sports Party (Wii)

World Sports Party Wii

World Sports Party to kolekcja 8 mini gier, wśród których znajdują się m.in. wyścigi gokartów, darts czy popularna niegdyś gra w zbijanego. W zabawie możemy brać udział sami bądź też zaprosić do niej maksymalnie 4 osoby.

Sportowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka World Sports Party (Wii)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

27marca2009

World Sports Party to propozycja Ubisoftu skierowana do posiadaczy konsoli Wii, którym przypadły do gustu takie gry jak Wii Sports czy Wii Play. Opisywana pozycja to w zasadzie szereg mini gier, w które bawić możemy się samemu bądź też w gronie rodziny czy przyjaciół.

Do naszej dyspozycji oddano 8 dyscyplin: Air Hockey, Beach Cricket, Darts, Dodge Ball (popularna zabawa „w zbijanego”), Pétanque (boule), Karts (wyścigi gokartów), Paleta Fronton oraz Disc Golf czyli wariacja na temat golfa, w której poszczególne dołki „zaliczamy” przy pomocy frisbee. Zabawy toczymy na terenie egzotycznego, niezwykle nowoczesnego kompleksu wyspiarskiego, a każda z gier ma miejsce w innym otoczeniu.

World Sports Party wpisuje się w model łatwych i przyjemnych produkcji dla posiadaczy Wii – w dowolny sposób możemy kreować postać, którą sterujemy, śledzić swoje osiągnięcia i postępy oraz przeglądać dość szczegółowe statystyki. Gra oferuje tryb Quick Play pozwalający na natychmiastowy wybór dowolnej z mini gier oraz tryb Sports Challenge, w którym możemy zmierzyć się z innymi graczami. W tym trybie wybieramy zarówno w jakich grach bierzemy udział oraz to, jak długo mają trwać poszczególne konkurencje.

Dodatkowo opisywana podukcja Ubisoftu oferuje proste i intuicyjne sterowanie oraz szereg trofeów i elementów do odblokowania podczas rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do World Sports Party

Klasyfikacja PEGI World Sports Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.