Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360Wii
Okładka Just Dance: Disney Party (X360)
OkładkaJust Dance: Disney Party (X360)

Just Dance: Disney Party

Kolejna odsłona popularnej gry tanecznej, tym razem dedykowana wspólnej zabawie dzieci i rodziców przy największych przebojach znanego na całym świecie studia filmowego.

Towarzyskie | Kinect | filmy animowane | filmy | muzyczne | taneczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Just Dance: Disney Party Premiera

23paź2012

X360 Wii

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Gry podobne do Just Dance: Disney Party

Dance Central 3

Dance Central

DanceEvolution

Just Dance: Disney Party to kolejna produkcja przeznaczona dla miłośników tańca. Dzięki uzyskaniu licencji słynnego studia filmowego twórcom udało się stworzyć grę pozwalającą na wspólną zabawę dzieci i ich rodziców przy ulubionych animacjach i programach rozrywkowych sygnowanych logo koncernu Disney’a. Na początku zabawy wybieramy jeden z dwudziestu pięciu dostępnych utworów i rozpoczynamy wykonywanie pokazanej na ekranie choreografii. W rozgrywce może wziąć udział jednocześnie maksymalnie czterech użytkowników, a ich umiejętności są na końcu punktowane.

Piosenki pochodzą zarówno z filmów kinowych, jak i popularnych programów rozrywkowych. Do pierwszej grupy możemy zaliczyć między innymi: Księgę dżungli, Calineczkę, Piękną i bestię, Piotrusia Pana, Lilo & Stitch oraz Mapety. Z kolei entuzjaści audycji telewizyjnych mogą liczyć na zabawę w rytmie utworów z produkcji: Hannah Montana, High School Musical, Shake It Up, Camp Rock i wielu innych.

Wersja stworzona z myślą o konsoli Xbox 360 obsługuje urządzenie Kinect, dzięki czemu nie musimy trzymać w ręce żadnego kontrolera. Ekskluzywnie udostępniono także tryb tworzenia własnych choreografii. Pozostałe opcje dostępne niezależnie od platformy sprzętowej obejmują między innymi przygotowywanie i zapisywanie własnych list utworów.

Gra Just Dance: Disney Party posiada przyjemną dla oka, bajkową oprawę graficzną. W trakcie tańczenia obserwujemy animowane tła utrzymane w stylistyce danej kreskówki lub programu telewizyjnego.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Just Dance: Disney Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Just Dance: Disney Party Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Wii Remote
X360
Wii