Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Darkfall Unholy Wars (PC)
OkładkaDarkfall Unholy Wars (PC)

Darkfall Unholy Wars PC

Darkfall Unholy Wars to opracowana przez studio Aventurine produkcja z gatunku MMORPG. Gra kładzie nacisk rozgrywki PvP mające postać wielkich wojen pomiędzy klanami. Frakcje mogę budować zamki, toczyć bitwy zarówno na lądzie, jak i na morzu oraz podbijać cudze terytoria.

RPG | fantasy | PvP | MMORPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Darkfall Unholy Wars Premiera PC

16kwietnia2013

producent: Aventurine wydawca: Aventurine Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Darkfall Unholy Wars

Black Desert Online

TERA

Dark Age of Camelot

Darkfall Unholy Wars to osadzona w mrocznym świecie fantasy gra MMORPG będąca kontynuacją udanej produkcji z 2009 roku. Projekt opracowali autorzy pierwowzoru, czyli ludzie z greckiego studia Aventurine. Całość oparta jest na modelu abonamentowym.

Akcja gry toczy się kilkaset lat po wydarzeniach z pierwszej części. Po wyniszczającej wojnie między prastarymi potęgami i Demonicznym Lordami krainie Agon grozi zagłada. Nadszedł czas, aby śmiertelnicy siłą odzyskali panowanie nad swoimi ziemiami i kontrolę nad własnym losem. W przeciwnym razie, nie czeka ich żadna przyszłość. Tak rozpoczyna się tytułowa Bluźniercza Wojna.

Darkfall Unholy Wars to gra MMORPG, więc zabawę zaczynamy od stworzenia postaci. Do wyboru jest kilka różnorodnych ras (w tym m.in. ludzie, krasnoludy, orki i przypominający wilkołaki mahirimowie) i każda z nich posiada własne zalety oraz wady. Autorzy nie przewidzieli natomiast żadnych klas. Zamiast tego możemy swobodnie kształtować własną profesję poprzez dowolny dobór umiejętności. Po wykreowaniu swojego wirtualnego alter ego wyruszamy do zamieszkanego przez tysiące graczy wirtualnego świata szukać przygód, skarbów i chwały. Gra kładzie nacisk przede wszystkim na interakcje z innymi ludźmi i rozgrywki PvP. Tutaj mają one postać gigantycznych wojen pomiędzy klanami. Frakcje mogą budować bazy i zamki, przeprowadzać oblężenia wrogich miast, toczyć bitwy zarówno na lądzie, jak i na morzu oraz podbijać cudze terytoria, rozszerzając tym samym zasięg własnego imperium. Wszystko to powoduje, że o kształcie świata decydują przede wszystkim decyzje i osiągnięcia samych graczy. Z wojnami klanów współgra system ról i szkół, który pozwala na olbrzymią swobodę w rozwijaniu bohatera. Możemy zarówno skoncentrować się na jednej profesji, jak i połączyć role kilku. Umożliwia to graczom dostosowanie swoich postaci do taktyki stosowanej przez ich klany.

W porównaniu z pierwowzorem wprowadzono masę zmian. Autorzy gruntownie przerobili wszystkie lokacje, tak aby odzwierciedlały upływ kilku stuleci. Znacznej poprawie uległa również oprawa graficzna. Zwiększono poziom szczegółowości postaci i otoczenia, a całość dodatkowo upiększa nowy system dynamicznego oświetlenia. Od podstaw zaprojektowano też nowy interfejs użytkownika, tak aby umożliwiał rozgrywanie błyskawicznych starć, w trakcie których wykorzystywane jest zarówno tradycyjne uzbrojenie, jak i różnorodne zaklęcia. System walki polega tym razem znacznie bardziej na zręczności i sprycie samego gracza, a statystyki oraz umiejętności bohatera zeszły na drugi plan.

Ostatnia modyfikacja 26 września 2012

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 5.9 / 10 na podstawie 24 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Darkfall Unholy Wars: 12+

Darkfall Unholy Wars Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 3 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza)
  • 12 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łacze internetowe