Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2013, 15:07

Darkfall Unholy Wars - debiut kontynuacji Darkfall Online

Gra Darkfall Unholy Wars autorstwa greckiego Aventurine miała już swoją oficjalną premierę i jest dostępna w dystrybucji cyfrowej.

Darkfall Unholy Wars stanowi kontynuację DarkFall Online wydanego w 2009 roku. - Darkfall Unholy Wars - debiut kontynuacji Darkfall Online - wiadomość - 2013-04-17
Darkfall Unholy Wars stanowi kontynuację DarkFall Online wydanego w 2009 roku.

Sequel gry MMO Darkfall Online po długim oczekiwaniu w końcu trafił w ręce graczy. Stworzone przez greckie studio Aventurine Darkfall Unholy Wars zostało już oficjalnie wydane i jest dostępne w dystrybucji cyfrowej.

Darkfall Unholy Wars przeszło długą i trudną drogę. Początkowo gra miała ukazać się 20 listopada 2012 roku, następnie premierę przesunięto na grudzień, zaś ostatecznie tytuł zadebiutował w połowie kwietnia. Długie oczekiwanie z pewnością wynagrodzi wszystkim fanom szereg zmian, które zaszły w świecie produkcji w porównaniu do pierwowzoru.

Autorzy przede wszystkim skupili się na poprawie oprawy graficznej. Nowy system dynamicznego oświetlenia w połączeniu z bardziej szczegółowymi modelami postaci i otoczenia na pewno ucieszy niejedno oko. Wszystkie lokacje zostały odpowiednio zmodyfikowane i postarzone tak, by odzwierciedlały one upływ lat, które dzielą sequel od pierwowozru. Poprawiono także interfejs użytkownika oraz system walki, dzięki czemu starcia opierają się teraz bardziej na zręczności poszczególnych graczy, aniżeli posiadanym przez nich wyposażeniu. Chętni mogą nabyć Darkfall Unholy Wars pod tym adresem za niespełna 40 dolarów (ok. 124 zł).

  1. Oficjalna strona internetowa gry Darkfall Unholy Wars