Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2014, 12:42

autor: Sarge

Wieści ze świata (Elite: Dangerous, Call of Duty: Black Ops II, Origin) 29/10/14

Dziś piszemy m.in. o kolejnej darmowej grze w ofercie serwisu Origin, pozwie sądowym związanym ze strzelaniną Call of Duty: Black Ops II, a także o trzeciej fazie beta testów Elite: Dangerous. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Transformers: Upadek Cybertronu

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Transformers: Upadek Cybertronu. Dzieło zespołu High Moon Studios można aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 13,74 euro (ok. 58 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Elite: Dangerous

Osoby wpłacające swego czasu odpowiednią sumę pieniędzy w zbiórce na produkcję gry Elite: Dangerous, uzyskały wczoraj dostęp do trzeciej fazy beta testów. Twórcy wprowadzili wcześniej obiecane nowości, a także wiele innych, mniejszych poprawek. Pełną listę zmian znajdziecie m.in. pod tym adresem.

Call of Duty: Black Ops II

Sąd Najwyższy w Los Angeles odrzucił pozew Manuela Noriegi, byłego dyktatora Panamy, który oskarżył koncern Activision o bezprawne wykorzystanie jego wizerunku w grze Call of Duty: Black Ops II. Decyzję uzasadniono przede wszystkim tym, że reputacja Manuela Noriegi nie mogła zostać nadszarpnięta jego udziałem w produkcji studia Treyarch. Wszelkie szczegóły na temat pozwu znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.

Crusader: No Remorse

Firma Electronic Arts udostępniła za darmo grę Crusader: No Remorse w serwisie cyfrowej dystrybucji Origin. Jest to kolejna produkcja, która wzięła udział w programie „Specjalny Prezent”, gdzie co jakiś czas gracze mogą przypisać do swojej biblioteki Origin wybrany przez wydawcę tytuł. Promocja potrwa przez czas bliżej nieokreślony, więc warto jak najszybciej z niej skorzystać. Crusader: No Remorse to izometryczna gra akcji z 1995 roku, której fabuła została osadzona w przyszłości.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Star Traders 2 RPG
 2. Izle
 3. Duke Grabowski, Mighty Swashbuckler!
 4. Basketball Pro Management 2012
 5. Lords of the Fallen
 6. Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach
 7. Death Skid Marks
 8. Grand Theft Auto V
 9. Kholat
 10. Randal’s Monday

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Farming Simulator 15 – zwiastun na premierę
 2. Lords of the Fallen – Nvidia PhysX
 3. Lords of the Fallen – zwiastun na premierę
 4. Kholat – The Path – zwiastun rozgrywki
 5. Dreamfall: Chapters – The Story So Far (PL)
 6. Call of Duty: Advanced Warfare – zwiastun przepustki sezonowej