Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Izle (PC)
OkładkaIzle (PC)

Izle PC

Zręcznościowa gra RPG, za której stworzeniem stoi studio Area Effect. Gracze trafiają do dryfującej w przestrzeni kosmicznej fantastycznej krainy, będącej ostatnim fragmentem rzeczywistości ocalałym po wielkiej wojnie.

RPG | TPP | fantasy | sandbox | indie | crafting | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Izle Premiera PC

anulowana

producent: Area Effect Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Izle

Minecraft

Portal Knights

Boundless

Izle to zręcznościowe RPG osadzone w klimacie fantasy. Grę opracowało studio Area Effect, dla którego był to pierwszy duży projekt po kilku latach spędzonych na produkcji prostych tytułów mobilnych.

Akcja gry toczy się w pełnej magii mistycznej krainie fantasy, zawieszonej w pustce kosmosu i będącej ostatnim fragmentem rzeczywistości ocalałym po wielkiej wojnie. Wcielamy się w herosa władającego mocą bóstw, pozwalającą mu na tworzenie własnych krain. Narodzone w ten sposób tereny mają postać wysepek, których powierzchnia generowana jest w większości losowo. Po narodzinach danego lądu eksplorujemy go, po drodze wykonując zadania, walcząc z przeciwnikami i gromadząc ekwipunek.

Głównym zadaniem gracza jest odbudowywanie świata wyspa po wyspie. Zwiedzane lądy oferują dużą różnorodność lokacji, od wielkich lasów, poprzez potężne zamki i ponure lochy, aż po przedziwne twory architektoniczne zbudowane wyłącznie z żywiołów. Podczas kampanii co pewien czas otrzymujemy rozkazy od bóstw, a ich wypełnianie jest sowicie nagradzane. Jednocześnie działamy nieustannie pod presją czasu, bo nieubłaganie nadciąga inwazja sił ciemności i jedyną szansą na jej odparcie jest zdobycie artefaktu znanego jako Odprysk Światła.

Swoboda jest także naczelną zasadą rządzącą systemem rozwoju postaci. Gracz może dowolnie dobierać umiejętności i przedmioty, tworząc autorskie klasy. Natomiast walka jest dużym stopniu zręcznościowa i wynik starć zależy w równym stopniu od umiejętności gracza, co statystyk jego bohatera. Wszystkim tym możemy bawić się samotnie lub w trybie kooperacji z innym użytkownikiem.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 4.0 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Izle: 12+