Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2013, 08:48

autor: Draug

Call of Duty: Black Ops II – DLC Vengeance na PC i PS3 ukaże się 1 sierpnia

Firma Activision ogłosiła, że DLC Vengeance do Call of Duty: Black Ops II, dostępne od niedawna na Xboksie 360, na pecetach i PlayStation 3 pojawi się 1 sierpnia. Dodatek zawiera cztery areny do rozgrywki wieloosobowej, rozbudowaną mapę do trybu zombie oraz nową broń.

Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego miesiąca, wydanie DLC Vengeance do Call of Duty: Black Ops II na pecety i PlayStation 3 zaliczy blisko miesięczny poślizg w stosunku do premiery dla Xboksa 360, która miała miejsce 2 lipca. Firma Activision ogłosiła, że pozostałe dwie platformy sprzętowe otrzymają wzmiankowane rozszerzenie 1 sierpnia.

Posiadacze pecetów i PlayStation 3 wypróbują nowe mapy w Black Ops II dopiero 1 sierpnia. - Call of Duty: Black Ops II – DLC Vengeance na PC i PS3 ukaże się 1 sierpnia - wiadomość - 2013-07-11
Posiadacze pecetów i PlayStation 3 wypróbują nowe mapy w Black Ops II dopiero 1 sierpnia.

Przypomnijmy, że zawartość dodatku Vengeance jest następująca:

  • 4 nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej: Cove (wysepka na Oceanie Indyjskim, gdzie rozbił się samolot przemytników), Detour (poważnie uszkodzony most, pełen zniszczonych samochodów i rozrzuconych elementów konstrukcji), Rush (pole paintballowe, oferujące walkę na krótkim dystansie) i Uplink (przeniesiona mapa Summit z pierwszego Black Ops – górska placówka w dżungli Birmy).
  • Arena Buried do trybu Zombie – porzucone miasteczko górnicze na Dzikim Zachodzie, gdzie czworo ocalałych walczy o przetrwanie ze zjawami i żywymi trupami.
  • Ray Mark Gun II – broń eksperymentalna do użycia w powyższym trybie.

Nie znamy jeszcze ceny tego rozszerzenia w przypadku pecetów i PlayStation 3, lecz na Xboksa 360 kosztuje ono 1200 MSP, czyli około 14,49 euro (ponad 60 zł).

Vengeance to trzeci z kolei dodatek do Black Ops II. Wcześniej udostępniono Revolution i Uprising, oba z podobną zawartością. DLC do najnowszej części Call of Duty wychodzą w mniej więcej 3-miesięcznych odstępach i można się spodziewać, że nie jest to ostatnie rozszerzenie do tej gry. Jednak zważywszy na stosunkowo niedaleką już premierę Call of Duty: Ghosts, niewykluczone, że doczekamy się jeszcze tylko jednego pakietu.