Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Call of Duty: Black Ops II - Revolution (PC)
OkładkaCall of Duty: Black Ops II - Revolution (PC)

Call of Duty: Black Ops II - Revolution

Pierwszy większy dodatek do Call of Duty: Black Ops II, zawierający standardową porcję zawartości. Autorzy gry przygotowali cztery mapy multiplayer (Hydro, Downhill, Mirage, Grind) oraz nowy tryb (Turned) i arenę Zombie (Die Rise).

To jest dodatek do gry Call of Duty: Black Ops II.

Akcji | FPP | zombie | FPS | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Call of Duty: Black Ops II - Revolution Premiera

29sty2013

X360

27lut2013

PS3

28lut2013

PC

Call of Duty: Black Ops II - Revolution to pierwsze DLC do popularnej strzelanki pierwszoosobowej stworzonej przez studio Treyarch. Dodatki tego typu koncentrują się na rozgrywce multiplayer, ale rozszerzają także inne formy zabawy z podstawki.

W Revolution otrzymujemy standardową porcję zawartości, czyli przede wszystkim nowe mapy multiplayer. Autorzy przygotowali cztery areny, z których każda rozgrywa się w innej scenerii. Hydro przenosi graczy w pobliże zniszczonej pakistańskiej tamy. Ciekawostka polega na tym, że co jakiś czas z tamy spuszczana jest woda – uderzenie fali może wyeliminować nieostrożnych uczestników zabawy. Downhill to malowniczy kurort we francuskich Alpach, gdzie trzeba uważać między innymi na wagoniki kolejki linowej. Mirage umieszczono za to w ośrodku wypoczynkowym na pustyni Gobi, zniszczonym przez burzę piaskową. Ostatnia z map to Grind - skate park z dzielnicy Venice Beach w Los Angeles. Specyfika Grind polega na tym, że walka toczy się pomiędzy skateboardingowymi rampami, co utrudnia chowanie się przed ostrzałem.

Oprócz powyższych map, Revolution wprowadza także nową wariację trybu walki z zombie, nazwaną Turned. W rozgrywkach tego typu część graczy wciela się bezpośrednio w żywe trupy i ma za zadanie dopaść kolegów. Pokonanie konkurenta pozwala powrócić na mapę jako żołnierz. Zabawa z zombie została wzbogacona także o arenę Die Rise, rozgrywającą się na terenie wieżowca. To wielopoziomowe i niebezpieczne miejsce z wieloma przepaściami.

Po raz pierwszy w historii rozszerzeń do Call of Duty, autorzy zdecydowali się oddać w ręce graczy dodatkowy rodzaj broni multiplayer: hybrydowy pistolet maszynowy Peacekeeper, z celnością godną karabinu szturmowego.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 5,9 / 10 na podstawie 57 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5,9 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

Call of Duty: Black Ops II - Revolution cena w dniu premiery: 54,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Black Ops II - Revolution

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Call of Duty: Black Ops II - Revolution Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.66 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • Windows Vista(SP2)/7
X360
PS3
PC