Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2013, 11:40

autor: eLCeBe

Premiera Call of Duty: Black Ops II – Revolution na PC i PlayStation 3

Pojawił się pierwszy duży dodatek do Call of Duty: Black Ops II - Revolution, w edycjach na PC i PlayStation 3. W tym DLC do zeszłorocznej strzelanki ze stajni Activision znajdziemy nowe mapy i dodatkowy tryb multiplayer, arenę do walki z zombie oraz karabin maszynowy.

Oto co nowego w Call of Duty: Black Ops II – Revolution. - Premiera Call of Duty: Black Ops II – Revolution na PC i PlayStation 3 - wiadomość - 2013-03-01
Oto co nowego w Call of Duty: Black Ops II – Revolution.

Revolution to pierwszy duży dodatek DLC do Call of Duty: Black Ops II, zeszłorocznej części znanego cyklu koncernu Activision, wyprodukowanej przez studio Treyarch. Posiadacze Xboksa 360 cieszą się nim od miesiąca, a od tego tygodnia jest dostępny również na PC i PlayStation 3. Zawartość dodatku prezentuje poniższy trailer:

Revolution zawiera cztery mapy do multiplayera:

  • Hydro, zlokalizowaną w pobliżu pakistańskiej tamy,
  • Downhill, umiejscowioną w kurorcie położonym we francuskich Alpach,
  • Mirage, przenoszącą graczy na pustynię Gobi,
  • Grind, czyli skate park w jednej z dzielnic Los Angeles, Venice Beach.

Poza tym w DLC znajdziemy nowy tryb rozgrywki o nazwie Turned – część graczy wciela się w nim w żywe trupy, by po pokonaniu przeciwnika zmienić się w żołnierza. Jest również nowa mapa do trybu zombie – Die Rise, rozgrywająca się na terenie wieżowca. Ostatnią z nowości jest broń do opcji multiplayer, karabin o nazwie Peacekeeper.

Revolution dostępny jest w wersji cyfrowej, na PC m.in. na Steamie – kosztuje 14,49 euro (około 60 złotych) lub 49,99 euro (około 200 złotych) w opcji Season Pass, w której otrzymujemy dostęp do wszystkich dodatków DLC do Call of Duty: Black Ops II. Wersję na PlayStation 3 można nabyć w cenie 56 złotych. Sprawdź, gdzie najtaniej możesz kupić dodatek Revolution.

Premiera Call of Duty: Black Ops II – Revolution na PC i PlayStation 3 - ilustracja #3Call of Duty: Black Ops II to dziewiąta część bardzo popularnego wśród graczy cyklu pierwszoosobowych strzelanek od Activision, za którego produkcję odpowiada studio Treyarch (autorzy m.in. poprzednich odsłon cyklu – Call of Duty 3, Call of Duty: World at War i Call of Duty: Black Ops). Tym razem autorzy zabierają graczy w niedaleką przyszłość, do roku 2025. Gra jest bezpośrednim sequelem Call of Duty: Black Ops, dlatego podczas rozgrywki znajdziemy również retrospekcje i bohaterów znanych z poprzedniczki. Oprócz fabularnej kampanii dla jednego gracza, w najnowszej części serii zawarto również rozbudowany tryb multiplayer. Call of Duty: Black Ops II pojawiła się na rynku w listopadzie 2012 roku na PC oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: Black Ops II - Revolution

Call of Duty: Black Ops II - Revolution