Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2013, 11:00

autor: Adrian Werner

Nowe Indie Royale (m.in. Guns of Icarus Online, Delve Deeper i KRUNCH)

Wystartowało nowe Indie Royale. Tym razem w paczce znalazło się pięć gier - Strong Bad’s Cool Game for Attractive People, Guns of Icarus Online, King Fu Striker: The Warrior’s Rise, KRUNCH oraz Delve Deeper.

Nowe Indie Royale (m.in. Guns of Icarus Online, Delve Deeper i KRUNCH) - ilustracja #1

Ruszyła kolejna edycja Indie Royale, czyli akcji, w której za niewielką sumę można nabyć pakiet produkcji niezależnych. W najnowszym zestawie znalazły się następujące produkcje:

  1. Strong Bad’s Cool Game for Attractive People
  2. Guns of Icarus Online
  3. King Fu Striker: The Warrior’s Rise
  4. KRUNCH (plus soundtrack)
  5. Delve Deeper (wraz z dodatkami DLC Gratis Grotto oraz Tunnels and Treasure)

Powyższy zestaw możecie nabyć wpłacając cenę minimalną. W chwili pisania tej wiadomości wynosi ona 4,21 euro, czyli w przeliczeniu około 17 złotych. Warto dodać, że z gier biorących udział w tej edycji tylko KRUNCH nie może zostać aktywowane na serwisie Steam. Natomiast wpłacając 6,24 euro (ok. 26 zł) lub więcej otrzymacie dodatkowo:

  1. Album muzyczny Parallel Processing

Przypomnijmy przy okazji, że w Indie Royale cenę minimalną kształtują sami kupujący. Wpłacający minimalną kwotę podwyższają ją dla pozostałych. Natomiast osoby, które wyłożą większą sumę niż muszą, zapewniają obniżenie minimalnej ceny. Hojni gracze najczęściej są w mniejszości, dlatego w większości poprzednich edycji opłacało się dokonać zakupu jak najwcześniej.

  1. Indie Royale – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.