Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2013, 12:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops II, Empire: Total War) 24/5/13

Dziś piszemy m.in. o beta testach sieciowego trybu kampanii w grze Empire: Total War, darmowym dostępie do dodatku DLC Revolution w strzelaninie Call of Duty: Black Ops II, a także dzisiejszym ogłoszeniu studia Ninja Theory. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Magic: The Gathering – Duels of the Planeswalkers 2013

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Magic: The Gathering – Duels of the Planeswalkers 2013. Dzieło studia Stainless Games możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 3,05 euro (ok. 13 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Empire: Total War

Studio Creative Assembly na krótki okres postanowiło po raz kolejny otworzyć zapisy do bety sieciowego trybu kampanii w grze Empire: Total War. Jest to wydanie, które nigdy nie zostało uznane za część oficjalnego produktu, więc twórcy nie oferują żadnej pomocy technicznej dla uczestników bety. Ponowny dostęp do niej został jednak udzielony na prośbę fanów. Jeśli chcielibyście sami przetestować betę, musicie wpisać swój adres e-mail w odpowiednim polu pod tym adresem – jedynym wymogiem jest posiadanie pełnej wersji gry Empire: Total War.

Call of Duty: Black Ops II

Od godziny 19:00 do 28 maja o tej samej porze, posiadacze gry Call of Duty: Black Ops II w wersji na Xboksa 360 będą mogli za darmo przetestować dodatek DLC Revolution. To pierwszy przypadek w historii serii, gdy twórcy na określony czas udostępniają bez żadnych opłat jedno z rozszerzeń do swojej produkcji. Chcą w ten sposób zachęcić więcej graczy do ewentualnego zakupu tego DLC. W jego skład wchodzą cztery nowe mapy, dodatkowy tryb multiplayer, arena do walki z zombie oraz karabin maszynowy Peacekeeper.

Kinect

Bob Heddle (dyrektor oddziału Kinect for Windows) ogłosił, że Kinect nowej generacji w wersji na PC zostanie oficjalnie wydany w 2014 roku. Chodzi o tę samą wersję Kinecta, który będzie niezwykle ważnym aspektem nadchodzącej konsoli Xbox One.

Ninja Theory

Studio Ninja Theory (Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West, DMC: Devil May Cry) ogłosiło za pośrednictwem Twittera, że dzisiaj “zaprezentuje coś nowego”. Można się domyślać, że chodzi o kolejną grę angielskiego dewelopera. Nie mamy jednak żadnych wskazówek na temat tego, czym może być tajemniczy projekt.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: