Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Call of Duty: Black Ops II – Vengeance (PC)

Call of Duty: Black Ops II – Vengeance

Trzeci oficjalny zestaw map do gry Call of Duty: Black Ops II. DLC Vengeance zawiera cztery dodatkowe areny do trybu wieloosobowego, a także nową unikatową broń oraz mapę Buried czyli świeżą wariację na temat trybu Zombie w klimatach Dzikiego Zachodu.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Black Ops II.

Akcji | FPP | zombie | Call of Duty | współczesne konflikty | FPS | wojenne | multiplayer | strzelanki

Okładka Call of Duty: Black Ops II – Vengeance (PC)

data premiery gry:

2lip2013

X360

1sie2013

PC

30sie2013

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Vengeance to trzecie z kolei rozszerzenie do Call of Duty: Black Ops II, strzelaniny w konwencji FPP od studia Treyarch. Za DLC odpowiada ten sam zespół, co w przypadku poprzednich dodatków. Akcja Vengeance skupia się wyłącznie na zmaganiach sieciowych. DLC jest dostępne także w ramach przepustki Season Pass do podstawowej wersji gry.

Sieciowe batalie rozgrywają się na czterech mapach. Pierwsza z nich, Cove, przenosi graczy na tropikalną wyspę znajdującą się gdzieś na środku Oceanu Indyjskiego. W Detour znajdziemy się na zrujnowanym moście na Wschodnim Wybrzeżu – walka odbywa się na kilku poziomach, zarówno na nieco bardziej otwartej, jak i zamkniętej przestrzeni. Trzecia mapa z kolei to Rush – twórcy położyli silny nacisk na strzelaniny krótkodystansowe na placu przeznaczonym niegdyś do paintballa. Uplink jest najmniej świeżą ze wszystkich czterech, gdyż okazała się modyfikacją znanej z pierwszego Black Opsa mapy Summit.

Największą nowością w DLC jest mapa Buried, w której gracze trafiają do starego górniczego miasteczka utrzymanego w klimatach Dzikiego Zachodu. Jest to świeża wariacja na temat trybu Zombie, w którym musimy stawić czoła hordom napierających usilnie zombiaków. W tym trybie pojawiają się nowe, nieznane wcześniej postaci, a w eksterminacji fali żywych trupów pomoże nam nowa unikatowa zabawka, nazwana przez twórców Ray Mark Gun II.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 6 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,5 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Gry podobne do Call of Duty: Black Ops II – Vengeance

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Black Ops II – Vengeance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Black Ops II – Vengeance

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.8 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 16 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe
Vengeance - najnowsze DLC do Black Ops II już na PC-tach i PlayStation 3
Vengeance - najnowsze DLC do Black Ops II już na PC-tach i PlayStation 3

wiadomość2 sierpnia 2013

Równo miesiąc po premierze na konsoli Xbox 360, użytkownicy pecetów i PlayStation 3 otrzymali możliwość zakupienia najnowszego DLC do Call of Duty: Black Ops II. Z dniem dzisiejszym pakiet trafił do dystrybucji cyfrowej w cenie około 60 zł.

Call of Duty: Black Ops II – DLC Vengeance na PC i PS3 ukaże się 1 sierpnia
Call of Duty: Black Ops II – DLC Vengeance na PC i PS3 ukaże się 1 sierpnia

wiadomość11 lipca 2013

Firma Activision ogłosiła, że DLC Vengeance do Call of Duty: Black Ops II, dostępne od niedawna na Xboksie 360, na pecetach i PlayStation 3 pojawi się 1 sierpnia. Dodatek zawiera cztery areny do rozgrywki wieloosobowej, rozbudowaną mapę do trybu zombie oraz nową broń.

Call of Duty: Black Ops II - DLC Vengeance zapowiedziane
Call of Duty: Black Ops II - DLC Vengeance zapowiedziane

wiadomość19 czerwca 2013

Studio Treyarch wraz z firmą Activision oficjalnie ujawniło kolejny dodatek do gry Call of Duty: Black Ops II. Trzeci zestaw map zadebiutuje najpierw na Xboksie 360, a dopiero potem na pozostałych platformach sprzętowych. Opublikowano też pierwszy zwiastun.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops II, Gears of War: Judgment) 18/6/13
Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops II, Gears of War: Judgment) 18/6/13

wiadomość18 czerwca 2013

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Gears of War: Judgment oraz Call of Duty: Black Ops II, a także o kolejnym źródle finansowania urządzenia Oculus Rift. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

PC
PS3
X360