Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2013, 09:26

autor: Orlov

Vengeance - najnowsze DLC do Black Ops II już na PC-tach i PlayStation 3

Równo miesiąc po premierze na konsoli Xbox 360, użytkownicy pecetów i PlayStation 3 otrzymali możliwość zakupienia najnowszego DLC do Call of Duty: Black Ops II. Z dniem dzisiejszym pakiet trafił do dystrybucji cyfrowej w cenie około 60 zł.

Vengeance - najnowsze DLC do Black Ops II już na PC-tach i PlayStation 3 - ilustracja #1

Najnowszy, trzeci już pakiet z dodatkami do Call of Duty: Black Ops II, zatytułowany Vengeance, trafił w końcu na platformy PC i PlayStation 3. Trwający równo miesiąc okres ekskluzywności DLC dla posiadaczy konsoli Xbox 360 skończył się, dzięki czemu już od dziś możemy cieszyć się dodatkową zawartością.

Vengeance wysyła gracza w rozrzucone po całym globie egzotyczne lokacje, co oznacza ni mniej ni więcej, że tryb multiplayer otrzymał cztery nowe mapy:

  1. Cove – mała, zapomniana wyspa w samym środku Oceanu Indyjskiego,
  2. Detour – zniszczony most wiszący, gdzie zmuszeni jesteśmy do walki wśród wraków aut,
  3. Rush – stawiająca na szybką walkę w zwarciu arena paintballowa,
  4. Uplink – przesiąknięta tropikalnym deszczem dżungla; remake mapy „Summit” z Black Ops.

Nowości pojawią się także w trybie Zombies, w którym stawiamy czoła nacierającym na nas falom nieumarłych. Zagramy w nim na nowej mapie, zatytułowanej „Buried”, rzucającej graczy w sam środek opuszczonej osady górniczej, gdzie byli mieszkańcy wracają by odzyskać swój dawny dom. W skuteczniejszym odpieraniu hord zombie, także na pozostałych mapach trybu, pomoże nam nowa broń - emitujący wiązki laserowe Ray Gun Mark II.

To nie koniec dobrych wieści dla posiadaczy Black Ops II na PC i PlayStation 3 - już 22 sierpnia zostanie im udostępnionych sześć nowych Pakietów Personalizujących - Glam, Coyote, Aqua, Pack-a-Punch, Breach, i Rogue. Cena za każdy z nich wyniesie około 2 euro/9 zł.

Grający na PC mogą już pobrać pakiet za pośrednictwem serwisu Steam – koszt to 14.49 euro, czyli około 60zł. Posiadacze PlayStation 3 powinni z kolei skorzystać z oferty PlayStation Store, gdzie pozyskają Vengeance za 56 zł.

  1. Szczegółowe informacje na temat DLC