Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2012, 13:15

autor: Sarge

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops II, BioShock: Infinite, Steam) 13/12/12

Dziś piszemy m.in. o weekendzie z podwójnym doświadczeniem w strzelaninie Call of Duty: Black Ops II, alternatywnej okładce BioShock: Infinite, a także pakiecie gier od studia SimBin. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Shad’O

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Shad'O. Dzieło zespołu Okugi Studio możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 4,99 euro (ok. 22 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Call of Duty: Black Ops II

Jutro rozpocznie się weekend z podwójnym doświadczeniem w grze Call of Duty: Black Ops II, dzięki czemu gracze będą mogli szybciej nabić kolejne poziomy swojej postaci w trybie multiplayer. Przy okazji na Twitterze pojawiła się informacja, że kolejna łatka do pecetowej wersji znajduje się obecnie w fazie testów. Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy patch zostanie wydany.

Origin Free to play

Firma Electronic Arts ogłosiła, że darmowe gry wychodzące pod banderą Play4Free zostały zintegrowane z usługą Origin i od tej pory będą występować pod nazwą Origin Free to Play. Dla graczy oznacza to praktycznie tylko zmianę adresu, pod którym te produkcje będą dostępne – od tej pory znajdziecie je w tym miejscu. W strukturze samych tytułów nic się nie zmieniło, a więc dalej można w nich rozpocząć rozgrywkę za darmo, ale obecny jest system opcjonalnych płatności. Do gier Origin Free to Play należą takie pozycje jak Battlefield Heroes, Command & Conquer: Tiberium Alliances, czy Need for Speed World.

Steam

Firma Valve rozpoczęła beta testy usługi Steam Community Market w grze Team Fortress 2. Dzięki Steam Community Market gracze mogą kupować i sprzedawać wirtualne przedmioty za prawdziwą walutę dostępną w steamowskim portfelu. W 2013 roku do usługi zostaną włączone inne produkcje. Na razie nie wiadomo, jakie to będą tytuły.

BioShock: Infinite

Na oficjalnej stronie internetowej studia Irrational Games rozpoczęto głosowanie na alternatywną okładkę nadchodzącej gry BioShock: Infinite. Gracze mają do wyboru sześć grafik i ostatecznie wybrana zostanie ta, która zdobędzie największą liczbę głosów. Zwycięski obrazek (obecnie wygrywa ten widoczny niżej) trafi na tylną część oficjalnej okładki BioShock: Infinite, którą będzie można odwrócić. BioShock: Infinite zadebiutuje 26 marca 2013 roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops II, BioShock: Infinite, Steam) 13/12/12 - ilustracja #2

SimBin

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam pojawił się zestaw SimBin Mega Bundle. W jego skład wchodzi kilka gier wyścigowych studia SimBin (m.in. GT Legends, GTR 2 FIA GT Racing Game, RACE 07: The WTCC Game oraz RACE Injection) z dodatkami. Za cały pakiet zapłacimy 34,95 euro (ok. 143 złotych) – kwotę o 46,87 euro niższą od tej, którą wydalibyśmy osobno na poszczególne tytuły.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: