Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2013, 18:55

Call of Duty: Black Ops II: Apocalypse - wypuszczono zwiastun ostatniego dodatku DLC

Zespół Treyarch opublikował zwiastun dodatku Apocalypse, czyli ostatniego planowanego rozszerzenia do zeszłorocznego Call of Duty: Black Ops II. DLC zaoferuje cztery mapy do standardowych rozgrywek multiplayer oraz jedną misję do trybu Zombie.

Studio Treyarch wypuściło filmik ukazujący w akcji Apocalypse, czyli ostatni dodatek DLC do gry Call of Duty: Black Ops II. Rozszerzenie zadebiutuje 27 sierpnia na Xboksie 360. Nie podano jeszcze daty premiery wersji na PC i PlayStation 3, ale najprawdopodobniej nastąpi ona miesiąc później.

Call of Duty: Black Ops II: Apocalypse wzbogaci grę o cztery mapy przeznaczone do tradycyjnego trybu multiplayer. Wśród nich znajdą się dwie zupełnie nowe oraz przerobione wersje poziomów Stadium z Call of Duty: Black Ops First Strike oraz Courtyard z Call of Duty: World at War.

Call of Duty: Black Ops II: Apocalypse - wypuszczono zwiastun ostatniego dodatku DLC - ilustracja #1

Najciekawszym elementem dodatku powinien jednak okazać się poziom Origins przeznaczony do trybu Zombie. Jego akcja toczyć się będzie w dieselpunkowej wersji I Wojny światowej. Gracze wcielą się w drużynę śmiałków, w skład której wejdzie Tank, Nikolai, Takeo i Rictofen. Ich zadaniem będzie uporanie się z armią trupów ożywionych dzięki odkrytej przez Niemców substancji znanej jako Element 115.

Podczas starć z zombiakami wykorzystamy szereg nowych zabawek. Do naszej dyspozycji oddane zostaną m.in. bronie napędzane siłami nadprzyrodzonymi, prymitywne drony oraz automat z zapewniającymi dodatkowe moce napojami Perk-a-Cola.

Apocalypse to czwarty duży dodatek do gry Call of Duty: Black Ops II. Wcześniejsze trzy rozszerzenia opatrzone były tytułami Revolution, Uprising i Vengeance. Każde z nich oferowało zestaw map do standardowego trybu multiplayer oraz nowe poziomy Zombie. Ponadto studio Treyarch wypuściło pokaźny zestaw małych DLC oferujących bonusowe stroje dla kierowanych przez graczy bohaterów.