Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2013, 18:55

autor: Adrian Werner

Call of Duty: Black Ops II: Apocalypse - wypuszczono zwiastun ostatniego dodatku DLC

Zespół Treyarch opublikował zwiastun dodatku Apocalypse, czyli ostatniego planowanego rozszerzenia do zeszłorocznego Call of Duty: Black Ops II. DLC zaoferuje cztery mapy do standardowych rozgrywek multiplayer oraz jedną misję do trybu Zombie.

Studio Treyarch wypuściło filmik ukazujący w akcji Apocalypse, czyli ostatni dodatek DLC do gry Call of Duty: Black Ops II. Rozszerzenie zadebiutuje 27 sierpnia na Xboksie 360. Nie podano jeszcze daty premiery wersji na PC i PlayStation 3, ale najprawdopodobniej nastąpi ona miesiąc później.

Call of Duty: Black Ops II: Apocalypse wzbogaci grę o cztery mapy przeznaczone do tradycyjnego trybu multiplayer. Wśród nich znajdą się dwie zupełnie nowe oraz przerobione wersje poziomów Stadium z Call of Duty: Black Ops First Strike oraz Courtyard z Call of Duty: World at War.

Call of Duty: Black Ops II: Apocalypse - wypuszczono zwiastun ostatniego dodatku DLC - ilustracja #1

Najciekawszym elementem dodatku powinien jednak okazać się poziom Origins przeznaczony do trybu Zombie. Jego akcja toczyć się będzie w dieselpunkowej wersji I Wojny światowej. Gracze wcielą się w drużynę śmiałków, w skład której wejdzie Tank, Nikolai, Takeo i Rictofen. Ich zadaniem będzie uporanie się z armią trupów ożywionych dzięki odkrytej przez Niemców substancji znanej jako Element 115.

Podczas starć z zombiakami wykorzystamy szereg nowych zabawek. Do naszej dyspozycji oddane zostaną m.in. bronie napędzane siłami nadprzyrodzonymi, prymitywne drony oraz automat z zapewniającymi dodatkowe moce napojami Perk-a-Cola.

Apocalypse to czwarty duży dodatek do gry Call of Duty: Black Ops II. Wcześniejsze trzy rozszerzenia opatrzone były tytułami Revolution, Uprising i Vengeance. Każde z nich oferowało zestaw map do standardowego trybu multiplayer oraz nowe poziomy Zombie. Ponadto studio Treyarch wypuściło pokaźny zestaw małych DLC oferujących bonusowe stroje dla kierowanych przez graczy bohaterów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.