Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2012, 15:42

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

BioWare oferuje Mass Effect Trilogy za darmo nabywcom Call of Duty: Black Ops II

Studio BioWare ogłosiło, że pierwszych 50 graczy, którzy udowodnią, że przy zakupie Call of Duty: Black Ops II znaleźli w pudełku płytę z Mass Effect 2, otrzymają darmowe egzemplarze Mass Effect Trilogy.

Call of Mass Effect (źródło: kotaku.com.au) - BioWare oferuje Mass Effect Trilogy za darmo nabywcom Call of Duty: Black Ops II - wiadomość - 2012-11-14
Call of Mass Effect (źródło: kotaku.com.au)

Na oficjalnym blogu firmy BioWare pojawiła się informacja, że pierwszych 50 graczy, którzy udowodnią, iż w nabytym przez nich pudełku z grą Call of Duty: Black Ops II w wersji na PC znajduje się płyta z plikami z Mass Effect 2, otrzyma za darmo zestaw Mass Effect Trilogy.

Aby móc skorzystać z oferty, posiadacze niepełnego wydania Black Ops II muszą zrobić zdjęcie, na którym wyraźnie widać zarówno ich, jak i drugi dysk ze strzelanki studia Treyarch, zawierający pliki instalacyjne drugiej części przygód komandora Sheparda, a następnie przesłać je na adres community at bioware.com.

Warto dodać, że wpis utrzymany jest w humorystycznym tonie, począwszy od jego tytułu – „Odpowiadamy na wezwanie” (ang. „We’re answering the call”), aż po stwierdzenie, że skoro „wszechświat chce, abyś teraz grał w Mass Effect, jak możemy się temu sprzeciwiać?”. Czas pokaże, czy w tej odwiecznej wojnie koncernu Electronic Arts (właściciela BioWare) z Activision Blizzard (posiadacza praw do marki Call of Duty), druga strona zareaguje z równie dużym sprytem i poczuciem humoru.