Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2012, 16:33

autor: luckie

Wtopa na premierę Call of Duty: Black Ops II – pliki instalacyjne Mass Effect 2 na płycie z grą

Część nabywców pecetwej wersji Call of Duty: Black Ops II spotkało niemałe zaskoczenie, gdy na drugiej płycie z grą znaleźli pliki instalacyjne Mass Effect 2. Brzmi absurdalnie, ale to prawda. Jak dotąd firma Activision nie wypowiedziała się w tej sprawie.

Mniej więcej taką minę mogli mieć niektórzy przy instalacji Black Ops II - Wtopa na premierę Call of Duty: Black Ops II – pliki instalacyjne Mass Effect 2 na płycie z grą - wiadomość - 2012-11-13
Mniej więcej taką minę mogli mieć niektórzy przy instalacji Black Ops II

Wygląda na to, że dzisiejszy dzień przyniesie firmie Activision nie tylko miłe wspomnienia. Premiera Call of Duty: Black Ops II nie poszła tak gładko, jakby tego chciał wydawca – niektórzy gracze spotkali się z niecodziennym utudnieniem. W części egzemplarzy pudełkowego wydania pecetowej wersji Call of Duty: Black Ops II na drugiej płycie znalazły się… pliki instalacyjne Mass Effect 2. Wątki o problemie pojawiły się m.in. na forum Steama, Reddicie i oficjalnej stronie społeczności Call of Duty. Jeden z niezadowolonych nabywców nowego CoD-a umieścił na YouTubie nagranie ukazujące problem:

Nasuwa się pytanie: jak mogło dojść do takiej pomyłki? Raczej mało prawdopodobne, by zawinili ludzie ze studia Treyarch. Niewykluczone, że gry firm Electronic Arts i Activision wychodzą z tej samej tłoczni i to tam należy szukać przyczyny zamieszania, ale nie wiemy tego na pewno.

Jeśli Was też dotknął ten sam problem, możecie pobrać brakujące pliki ze Steama. Możliwe, że w ramach rekompensaty Activision zaoferuje poszkodowanym pewne atrakcje, choć niewątpliwie fani (a tym bardziej antyfani) serii długo nie zapomną takiej wtopy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.