Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2012, 15:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Star Wars: Battlefront Online, Little Inferno) 17/12/12

Dziś piszemy m.in. o grafikach koncepcyjnych ze skasowanej gry Star Wars: Battlefront Online, ścieżce dźwiękowej Little Inferno, a także aktualizacji pecetowej wersji Call of Duty: Black Ops II. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Defender’s Quest: Valley of the Forgotten

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Defender’s Quest: Valley of the Forgotten. Dzieło studia Level Up Labs możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje 4,75 euro (ok. 20 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Star Wars: Battlefront Online

Serwis Siliconera udostępnił kilka grafik koncepcyjnych z gry Star Wars: Battlefront Online, nad którą studio Slant Six Games (Resident Evil: Operation Raccoon City, SOCOM: Confrontation) miało rzekomo pracować w 2010 roku. Tytuł powstawał podobno w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 i miał być sieciową odmianą kilkuletnich produkcji z serii Star Wars: Battlefront.

Jedna z grafik koncepcyjnych z gry Star Wars: Battlefront Online

Jawbreaker

Na stronie internetowej ogłoszeniami o pracę w firmie Electronic Arts od niedawna prowadzona jest rekrutacja pracowników do studia Jawbreaker. W ten sposób najprawdopodobniej dość przypadkowo poznaliśmy nazwę nowego zespołu otwartego przez Electronic Arts. Inny scenariusz jest też taki, że amerykański wydawca zmienił lub dopiero ma zamiar zmodyfikować nazwę istniejącego studia właśnie na Jawbreaker. W wolnym tłumaczeniu oznacza to Łamacz Szczęk, więc pojawiły się domysły, że pod powyższym określeniem funkcjonować będzie zespół odpowiadający za gry walki takie jak seria Fight Night.

Square Enix

Riley Brennan z firmy Square Enix potwierdził serwisowi Massively, że zwolniono nieokreśloną liczbę pracowników oddziału mieszczącego się w Los Angeles, specjalizującego się w produkacjach sieciowych. Japoński wydawca zapewnia jednak, że nie wpłynie to w żaden sposób na kondycję aktualnie dostępnych na rynku gier MMO.

Little Inferno

Kyle Gabler, twórca ścieżki dźwiękowej gry Little Inferno, udostępnił stworzone przez siebie utwory na potrzeby tego tytułu. Soundtrack można pobrać całkowicie za darmo z tego adresu. Little Inferno to gra logiczna, która w zeszłym miesiącu zadebiutowała na PC oraz Wii U. Wcześniej Kyle Gabler w podobny sposób udostępnił ścieżkę dźwiękową World of Goo.

Little Inferno

Call of Duty: Black Ops II

W zeszłym tygodniu studio Treyarch wypuściło łatkę do pecetowej wersji gry Call of Duty: Black Ops II. Patch wprowadza poprawki do kampanii dla jednego gracza oraz trybów multiplayer i Zombie. Aktualizacja pobierze i zainstaluje się przy uruchomieniu gry. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: