Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3X360
Okładka Rage: The Scorchers (PC)
OkładkaRage: The Scorchers (PC)

Rage: The Scorchers

Dodatek do postapokaliptycznej strzelanki twórców serii Doom i Quake. Rozszerzenie koncentruje się na tytułowym gangu, który zagraża mieścinie Hager. W DLC zawarto między innymi sześć nowych obszarów, kilka misji, niedostępną wcześniej broń i wyższy poziom trudności.

To jest dodatek do gry RAGE.

Akcji | FPP | postapokalipsa | sandbox | FPS

Rage: The Scorchers Premiera

18gru2012

PC X360 PS3

Rage: The Scorchers to dodatek do postapokaliptycznej strzelanki pierwszoosobowej Rage, którą stworzyło studio id Software, znane z takich hitów jak Doom, czy Quake. W Rage deweloper postawił na bardziej otwarty świat i wyraźniej zarysowaną fabułę. Taka konstrukcja gry pozwoliła zbudować rozszerzenie zawierające nowe obszary i misje.

The Scorchers to nazwa jednego z gangów zamieszkujących pustkowia w uniwersum Rage. Jego członkowie przyozdabiają ciała i pojazdy obrazami ognia oraz zniszczenia. Są one związane z „wyznaniem” bandytów, wierzących w to, że świat został zniszczony przez półboga, który „zstąpił” na Ziemię na asteroidzie 99942 Apophis. Grupą dowodzi niejaki Reaver, znany z brutalnego usposobienia, zamiłowania do piromanii oraz nienawiści do innych klanów.

Dodatek The Scorchers koncentruje się na powyższym gangu i wprowadza misje, w których próbujemy obronić mieścinę Hager przed jego atakami. Rozszerzenie zawiera sześć nowych obszarów, parę zadań, kilka mini gierek oraz nową broń – karabin na gwoździe. Kolejnymi nowościami w DLC są wyższy poziom trudności (tak zwany. „ultra-nightmare”), możliwość kontynuowania zabawy po ukończeniu głównego wątku fabularnego, wybór scenariuszy z menu gry oraz nowy sezon Mutant Bash TV, postapokaliptycznego telewizyjnego show.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 52 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Rage: The Scorchers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Rage: The Scorchers Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.66 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 2.2 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)
PC
X360
PS3