Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 8 sierpnia 2006, 15:23

autor: Jiker

Problemów z DS Lite ciąg dalszy

Problemów z wątłą budową Nintendo DS Lite ciąg dalszy. Po niedawnych doniesieniach o pękających zawiasach, dotarły do nas niepokojące informacje o niezbyt wytrzymałych plastikowych częściach zlokalizowanych w pobliżu przycisków zwanych triggerami.

Problemów z wątłą budową Nintendo DS Lite ciąg dalszy. Po niedawnych doniesieniach o pękających zawiasach, dotarły do nas niepokojące informacje o niezbyt wytrzymałych plastikowych częściach zlokalizowanych w pobliżu przycisków, zwanych triggerami.

Problemów z DS Lite ciąg dalszy - ilustracja #1 Wiadomość zamieścił, jako pierwszy, serwis MaxConsole.net. Kilka osób będących użytkownikami tejże strony internetowej, skorzystało z tamtejszego forum i podzieliło się z innymi miłośnikami DS Lite swoimi problemami. Niektórzy z nich stwierdzili nawet, że pęknięcia uniemożliwiają komfortowe korzystanie z konsoli. Obok prezentujemy montaż trzech zdjęć (razem z krótkim komentarzem redaktorów MaxConsole), na których widoczne są uszkodzenia w dokładnie tych samych miejscach.

W przeciwieństwie jednak do awarii związanej z zawiasami, liczba dotychczas zgłoszonych uszkodzeń nie jest duża. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że od momentu opisania pierwszego tego typu zjawiska minęło jedynie kilkadziesiąt godzin. Być może ich liczba zwiększy się w ciągu kolejnych dni.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.