Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry Towarzyskie PlayStation 2 po premierze - według oceny

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry po premierze z gatunku towarzyskie na platformę PS2 ułożone według oceny.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

PS2

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry towarzyskie
EyeToy: Play 3
EyeToy: Play 3

8.2 Ocena gry

EyeToy: Play 3 to jeszcze jeden zbiór mini-gier od Sony, wykorzystujący specjalną kamerę dla konsoli PlayStation 2. Rozrywkowe kompendium podzielone zostało na dwie główne kategorie - Play Room oraz Games.

Guitar Hero: World Tour
Guitar Hero: World Tour

8.2 Ocena gry

Gra muzyczna należąca do popularnej serii Guitar Hero. Pozwala na wcielenie się w gitarzystę, perkusistę lub wokalistę zespołu. Dla każdej z tych ról przygotowano oddzielny kontroler. Nowością jest także możliwość tworzenia własnych utworów i modyfikowania cudzych.

Guitar Hero: Metallica
Guitar Hero: Metallica

8.2 Ocena gry

Kolejna gra z niezwykle popularnej serii Guitar Hero. Tym razem poświęcona metalowej legendzie, amerykańskiemu zespołowi Metallica. Gracz wciela się w rolę członka raczkującego zespołu, którego największym marzeniem jest występowaniem przed swoim muzycznym idolem, czyli właśnie Metallicą.

B-Boy
B-Boy

8.1 Ocena gry

B-Boy jest grą traktującą o charakterystycznym hip-hopowym tańcu i będącą zarazem debiutem brytyjskiego studia FreeStyleGames na elektroniczno-rozrywkowym rynku. Esencję zabawy stanowią rzecz jasna efektowne pojedynki pomiędzy mistrzami breakdance’u w dopracowanym trójwymiarowym środowisku.

SingStar Party
SingStar Party

8.0 Ocena gry

Singstar Party to druga edycja przygotowanego przez Sony programu do karaoke. Posiada on wbudowany system służący do oceny naszych umiejętności wokalnych. Do gry dołączono dwa mikrofony oraz podłączany do konsoli adapter USB.

Guitar Hero
Guitar Hero

8.0 Ocena gry

Guitar Hero to reprezentant gatunku gier muzycznych, w których zadaniem gracza jest przyciskanie poszczególnych guzików w odpowiednim momencie.

SingStar Anthems
SingStar Anthems

7.9 Ocena gry

SingStar Anthems jest szóstym produktem z bestsellerowego cyklu gier muzycznych, przeznaczonym wyłącznie dla platformy PlayStation 2. Jak zwykle ekipa developerska z korporacji Sony Computer Entertainment zaserwowała nam możliwość śpiewania do mikrofonów, podłączanych do konsoli, abyśmy za najlepsze wykonywanie poszczególnych utworów otrzymywali mnóstwo punktów.

SingStar '80s
SingStar '80s

7.9 Ocena gry

SingStar ‘80s to czwarta część popularnego cyklu multimedialnego od Sony Computer Entertainment Europe, umożliwiającego graczom zabawę w karaoke w pojedynkę lub ze znajomymi (gra wymaga posiadania specjalnie wydanych wraz z nią mikrofonów). Tym razem przenosimy się w epokę wypełnionych coraz bardziej modnym retro-kiczem lat osiemdziesiątych XX wieku.

SingStar Popworld
SingStar Popworld

7.9 Ocena gry

SingStar Pop to trzecia już edycja programu do karaoke, przygotowanego przez Sony Computer Entertainment Europe (SCEE). SingStar to interesujące urządzenie, będące połączeniem zestawu dwóch mikrofonów (podłączanych przez port USB do konsoli PS2) oraz specjalnej gry, umożliwiającej śpiewanie.

SingStar
SingStar

7.9 Ocena gry

SingStar to gra muzyczna stworzona przez ekipę deweloperską firmy Sony Computer Entertainment. Gracze mają sposobność sprawdzić swoje umiejętności wokalne, wykonując szereg znanych przebojów. Na ścieżce dźwiękowej tytułu znalazło się ponad 300 hitów, reprezentujących różne gatunki muzyczne. Dodatkową atrakcją zabawy jest możliwość wykorzystania kamerki EyeToy i oglądania teledysków z własnym udziałem.

Amplitude (2003)
Amplitude (2003)

7.9 Ocena gry

Gra muzyczno-rytmiczna stworzona przez autorów popularnej serii Rock Band. Podczas zabawy przemierzamy futurystyczne trasy będące wieloelementowym zapisem piosenek. Gracz musi odpowiednio manipulować statkiem, aby odegrać jak najwięcej partii danego utworu. W Amplitude wykorzystano kompozycje takich artystów jak David Bowie, Garbage, Papa Roach czy Run DMC.

EyeToy: Groove
EyeToy: Groove

7.9 Ocena gry

Kolejna odsłona zręcznościowej, innowacyjnej gry ruchowej, wykorzystującej kamerę w formie kontrolera. Tym razem możemy zrobić z naszego pokoju mały klub taneczny, gdzie za pomocą powtarzania ruchów z ekranu, wykonujemy skomplikowane układy taneczne. Gra posiada tryb multiplayer dla 4 osób.

Britney's Dance Beat
Britney's Dance Beat

7.8 Ocena gry

Britney’s Dance Beat to gra muzyczna, która powinna zadowolić wszystkich fanów jednej z najpopularniejszej obecnie gwiazdy muzyki pop – Britney Spears. Możemy wysłuchać jej największych przebojów oraz zobaczyć kilka wideoklipów.

EyeToy: Monkey Mania
EyeToy: Monkey Mania

7.8 Ocena gry

Monkey Mania to kolejna propozycja dla posiadaczy kamery EyeToy, uwielbiających rywalizację opartą na zręcznościowym poruszaniu się (gracze machają rękoma, głową, etc.) przed ekranem telewizora.

Horsez
Horsez

7.7 Ocena gry

Petz to seria gier symulacyjno-familijnych wydanych przez Ubisoft, które pozwalają przygarnąć wirtualnego zwierzaka. Wchodzące w jej skład produkcje koncentrują się na poszczególnych gatunkach czworonogów. Gra Horsez pozwala natomiast zająć się „nieco” większym zwierzęciem – koniem.

SingStar ESKA: Hity na Czasie
SingStar ESKA: Hity na Czasie

7.7 Ocena gry

SingStar ESKA: Hity na Czasie to pozycja o charakterze muzycznym, przygotowana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli PlayStation 2 i stanowiąca skierowaną na rynek polski wersję SingStar Pop Hits. Należy ona do doskonale znanej serii gier, dających użytkownikowi sposobność sprawdzenia posiadanych umiejętności wokalnych.

Buzz! Junior: Zabawa dinozaurów
Buzz! Junior: Zabawa dinozaurów

7.7 Ocena gry

Buzz! Junior: Dino Den to prosta gra przeznaczona dla całej rodziny. Jest to już czwarta odsłona serii skierowanej dla najmłodszych, która ćwiczy umiejętności gry zespołowej oraz wyobraźnię, jednocześnie oferując dużą dawkę rozrywki. Za produkcję odpowiada Cohort Studios, a wydaniem tytułu zajęło się Sony.

Buzz! Junior: Zabawa w Dżungli
Buzz! Junior: Zabawa w Dżungli

7.6 Ocena gry

W Buzz! Junior: Jungle Party bawimy się z zamieszkującymi dżunglę zwierzakami, wykorzystując unikalne kontrolery zwane buzzerami.

Guitar Hero II
Guitar Hero II

7.6 Ocena gry

Druga część bestsellerowej serii gier muzycznych, w których za pomocą kontrolera przypominającego prawdziwą gitarę odgrywamy dziesiątki rockowych i metalowych hitów.

Buzz! Muzyczny Quiz
Buzz! Muzyczny Quiz

7.6 Ocena gry

Buzz! Muzyczny Quiz to pierwsza część kolejnej po SingStar i EyeToy serii produkcji z pogranicza gier i programów rozrywkowych. Tym razem bierzemy udział w teleturnieju, sprawdzającym nasza wiedzę muzyczną, sterując i udzielając odpowiedzi za pomocą specjalnie stworzonych w tym celu kontrolerów – buzzerów (czyli brzęczków).

SingStar Legends
SingStar Legends

7.3 Ocena gry

SingStar Legends to kolejna, siódma już odsłona popularnej serii gier muzycznych, w której próbujemy swoich sił śpiewając znane piosenki do podłączanego do konsoli mikrofonu na zasadach znanych z karaoke.

Buzz! Junior: Zabawa potworów
Buzz! Junior: Zabawa potworów

7.3 Ocena gry

Trzeci tytuł z promowanej przez Sony serii "Buzz! Junior". Tym razem wchodzimy w interakcje ze stworzonymi przez szalonego naukowca zabawnymi potworkami, przystępując do ponad 20 mini-gier.

SingStar Queen
SingStar Queen

7.3 Ocena gry

Muzyczna gra karaoke z popularnej serii SingStar, w której gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności wokalne wykonując piosenki zespołu Queen.

DJ Hero
DJ Hero

7.3 Ocena gry

DJ Hero to kolejna muzyczna marka wielkiego wydawcy Activision Blizzard. Niezwykle popularny Guitar Hero pozwalał wcielić się we wschodzącą gwiazdę rocka, natomiast dzięki DJ Hero gracz stanie się samplującym, miksującym, skreczującym i robiącym płynne przejścia dyskdżokejem.