Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Catz 5 (PC)
OkładkaCatz 5 (PC)

Catz 5 PC

Kociaki (Catz) to wirtualne zwierzaki, które żyją w Twoim komputerze. Kociaki skaczą po twoim pulpicie, bawią się w swoich ulubionych scenach zabaw, podróżują, zwiedzają i bawią się w miejscach, które specjalnie dla nich tworzysz.

Towarzyskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Catz 5 Premiera PC

13stycznia2003

pudełko PL

16maja2003

producent: Studio Mythos wydawca: Ubisoft wydawca PL: Licomp Empirical Multimedia Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Kociaki (Catz) to wirtualne zwierzaki, które żyją w Twoim komputerze. Kociaki skaczą po twoim pulpicie, bawią się w swoich ulubionych scenach zabaw, podróżują, zwiedzają i bawią się w miejscach, które specjalnie dla nich tworzysz. Wychowuj je, baw się z nimi, karm je i kochaj! Możesz przygarnąć tyle Kociaków, ile tylko zapragniesz – musisz jednak opiekować się nimi wszystkimi. Kiedy przygarniasz Kociaka, jest on jeszcze mały, ale z czasem urośnie i stanie się dużym Kotem. Twój Kociak wygląda i zachowuje się jak żywy. Ma wąsiki, które się ruszają, duże czujne oczy i miękkie, cieplutkie futerko – tylko głaskać! Ma 4 zręczne łapki do skakania, wspinania się i biegania oraz wspaniały puszysty ogon do utrzymywania równowagi.

W grze Catz 5 PL występuje 15 ras kotów. Koty odmiennych ras różnią się osobowością, ale każdy Kociak jest wyjątkowy. Każdy kociak ma też określony gust. Pamiętaj, że Kociaki potrzebują miłości i uwagi, wody, pożywienia i regularnego czesania. Kiedy Twój kociak się rozchoruje, musisz podać mu lekarstwo w wodzie lub pożywieniu. Kociaki wymagają regularnej zabawy i ćwiczeń – szczególnie wtedy, kiedy za dużo jedzą. Jest jeszcze wiele rzeczy, których nauczysz się i zaobserwujesz dzięki zabawie w Catz 5 PL.

Główną zasadą zabawy w Catz 5 PL jest opieka nad koteczkami – to wymaga naprawdę dużo pracy! Zostań wirtualnym opiekunem, a przekonasz się czy jesteś w stanie przygarnąć prawdziwego Kociaka.

Jeżeli masz również grę Dogz 5 PL, Twoje kotki i pieski mogą bawić się razem! Więcej ras, więcej zabawek, więcej zabawy!

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 374 głosów czytelników.

Catz 5 cena w dniu premiery: 39 PLN

Wymagania wiekowe Catz 5: Odpowiednia dla każdego wieku.

Catz 5 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800MHz
  • 128MB RAM
  • 16MB karta graficzna zgodna z DirectX 8.1