Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Konie i kucyki: Najlepsi przyjaciele (PC)

Konie i kucyki: Najlepsi przyjaciele PC

Symulacyjno-familijna gra przeznaczona głównie dla młodych miłośników koni, którzy pragną roztoczyć opiekę nad wirtualnym, czworonogim pupilem.

Towarzyskie

PC Windows
Okładka Konie i kucyki: Najlepsi przyjaciele (PC)

producent: Radon Labs

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

9maja2008

9maja2008

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Konie i kucyki: Najlepsi przyjaciele to symulacyjno-familijna gra przygotowana w głównej mierze z myślą o młodych sympatykach koni, która koncentruje się wokół opieki nad wirtualnym zwierzęciem.

Swoją przygodę z końmi gracz zaczyna od wyboru źrebaka. Do dyspozycji zostało oddanych wiele ras, które oczywiście różnią się od siebie umaszczeniem oraz rozmaitymi cechami, potrzebami czy zdolnościami. Gdy już nowy podopieczny znajdzie się w stajni, rozpoczyna się prawdziwa zabawa, a zadaniem gracza jest wychowanie swojego czworonożnego przyjaciela na championa. W tym celu, obok sprawowania podstawowej opieki nad zwierzęciem i zaspokajania jego potrzeb, młody hodowca musi przemyśleć i opracować trening swojego pupila. Zatem tylko od gracza zależy, czy źrebak wyrośnie na okazałego konia i stanie się zwycięskim wierzchowcem - wszystko zależy od tego, jak go wychowa, ujeździ i wytrenuje.

Obok treningów i zawodów, ważna jest też pielęgnacja pupila – program oferuje szereg akcesoriów, dzięki którym młody hodowca może uczynić ze swojego wierzchowca gwiazdę konkursów piękności. Ponadto do dyspozycji gracza został oddany warsztat biżuterii, w którym można zaprojektować i stworzyć rozmaite brosze, wstążeczki i inne dodatki upiększające konia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: CD

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 132 głosów czytelników.

Gry podobne do Konie i kucyki: Najlepsi przyjaciele

Klasyfikacja PEGI Konie i kucyki: Najlepsi przyjaciele

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Konie i kucyki: Najlepsi przyjaciele

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 700 MB HDD
  • Windows XP