Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Barbie: My Scene (PC)
OkładkaBarbie: My Scene (PC)

Barbie: My Scene PC

Pomagamy Barbie, Chelsea i Madison w pomyślnym zorganizowaniu dwunastu imprez, dbając jednocześnie o modny wygląd głównych bohaterek.

Towarzyskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Barbie: My Scene Premiera PC

30września2003

pudełko PL

28marca2008

producent: Activision Blizzard wydawca: Activision Blizzard wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Barbie: My Scene

The Sims

Bratz 4 Real

Miss Popularity

Barbie: My Scene to gra opracowana z myślą o młodszych przedstawicielkach żeńskiej części społeczeństwa. W trakcie zabawy mamy okazję śledzić losy nastoletnich dziewcząt, nawiązujących wyglądem do lalek Barbie z tytułowej serii My Scene.

W opisywanej produkcji naszym głównym zajęciem jest konieczność udzielenia wsparcia Barbie, Chelsea i Madison w zaplanowaniu dwunastu weekendowych imprez, między innymi pokazu sztuki, nocy gier czy przyjęcia charytatywnego. Chcąc zapewnić powodzenie danej imprezy musimy nie tylko ustalić jej szczegółowy przebieg, ale także zadbać o odpowiednie rekwizyty, które kupuje się w określonych sklepach.

Dużo czasu gry poświęcamy na dbaniu o atrakcyjny wygląd głównych bohaterek. W tym celu wybieramy się przede wszystkim do różnorakich butików, kupując między innymi nowe sukienki czy biżuterię. Alternatywą jest możliwość zaprojektowania własnych elementów ubioru, wykorzystując proste w obsłudze narzędzie edycyjne. Oprócz ubioru musimy także wybrać unikalny makijaż oraz modną fryzurę.

Zabawa urozmaicana jest między innymi przez opcje spędzania wolnego czasu z chłopakami i rozwiązywania prostych quizów sprawdzających znajomość innych osób. Zmagania ukazywane są w trójwymiarowym otoczeniu i z oczywistych względów najwięcej uwagi poświęcono szzczegółowości wykonania animowanych modeli głównych bohaterek.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 5,1 / 10 na podstawie 45 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Barbie: My Scene: Odpowiednia dla każdego wieku.