Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCNDS
Okładka Bratz 4 Real (NDS)
OkładkaBratz 4 Real (NDS)

Bratz 4 Real

Bratz 4 Real jest grą adresowaną głównie do dziewczynek. Produkt oparto na tytułowej linii zabawek, przede wszystkim lalkach, oraz powstałych na kanwie ich popularności kreskówki i filmie.

Zręcznościowe | filmy animowane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bratz 4 Real Premiera

5lis2007

NDS

18gru2007

PC

Bratz 4 Real jest grą adresowaną głównie do dziewczynek. Produkt ten oparto na tytułowej linii zabawek, przede wszystkim lalkach, oraz powstałych na kanwie ich popularności kreskówce i filmie.

Ponownie spotykamy się więc z tytułowymi pięknościami: Chloe, Jade, Sashą i Yasmin. Młody gracz ma okazję ku temu, żeby poznać dalsze losy głównych bohaterek, które w międzyczasie zaczęły uczęszczać do lokalnej szkoły średniej – Carry Nation High School. Sterowane przez gracza dziewczynki muszą tym razem pokrzyżować plany Meredith, której udało się podzielić uczniów na niezależne od siebie grupy. Główne bohaterki planują zorganizowanie pokazu talentów, dzięki któremu możliwe stanie się zniwelowanie różnic pomiędzy rywalizującymi ze sobą ugrupowaniami.

Poza wysiłkami mającymi na celu zorganizowanie pokazu, przekonanie do siebie szkolnej społeczności i utarcie nosa Meredith, gracze mogą także udać się z Yasmin do sklepu z ciuchami, by rozerwać się przymierzając i dopasowując dziesiątki ubrań oraz elementów garderoby.

Ostatnia modyfikacja 24 stycznia 2008

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Bratz 4 Real: Odpowiednia dla każdego wieku.

Bratz 4 Real Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 700 MB HDD
  • Windows XP
NDS
PC