Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Zoey 101: Field Trip Fiasco (NDS)
OkładkaZoey 101: Field Trip Fiasco (NDS)

Zoey 101: Field Trip Fiasco NDS

Kolejna odsłona przygód tytułowej Zoey. Tym razem główni bohaterowie znajdują się na terenie parku narodowego Painted Rock. Do rozwiązania mamy kilkanaście prostych mini-gier.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zoey 101: Field Trip Fiasco Premiera NDS

11września2007

producent: Barking Lizards wydawca: THQ Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Zoey 101: Field Trip Fiasco jest niezbyt skomplikowaną zręcznościówką, stworzoną głównie z myślą o młodszym odbiorcy. Gra ta w bardzo wyraźny sposób wzoruje się oczywiście na popularnym serialu młodzieżowym, emitowanym przez stację Nickelodeon. Program ten powinien być dobrze znany także polskim widzom. Zawarcie tej licencji oznacza przede wszystkim możliwość wchodzenia w interakcje ze znanymi z serialu postaciami, ze szczególnym uwzględnieniem tytułowej Zoey (granej przez Jamie Lynn Spears, siostrę Britney Spears).

Tym razem główni bohaterowie wyruszają na wycieczckę do parku narodowego Painted Rock. Kilka osób oddala się od reszty grupy i gubi się w lesie. Jak można się łatwo domyślić, naszym zadaniem jest udzielenie pomocy uwięzionym osobom. W tym celu przystępujemy do różnorakich mini-gier.

Lista zawartych w opisywanej grze zabaw obejmuje między innymi rozpalanie ogniska, przemieszczanie się po znajdującej się na rzece tratwie, rozwiązywanie prostych zagadek, mających związek z odnalezionymi artefaktami, czy odnajdywanie drogi do celu. W większości gier do wykonywania czynności wykorzystuje się ekran dotykowy handhelda. Przeważnie sterujemy pojedynczą postacią, choć niektóre zadania wymagają pracy zespołowej lub skorzystania z umiejętności wybranego członka drużyny.

Oprawa wizualna Zoey 101: Field Trip Fiasco jest dość uproszczona. Wiele misji rozgrywanych jest w dwuwymiarowym środowisku. Na uwagę zasługuje jednak fakt, iż w trakcie zabawy odwiedzamy ciekawe miejsca. Oprócz przywołanych już wyżej lokacji jest to między innymi kampus. Większość mini-gier ukańcza się na dolnym ekranie konsoli. Tylko w nielicznych przypadkach akcja równolegle toczy się na obu ekranach DS-a.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Zoey 101: Field Trip Fiasco: Odpowiednia dla każdego wieku.