Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS
Okładka Hannah Montana (NDS)

Hannah Montana NDS

Hannah Montana to amerykańska seria telewizyjna dla dzieci, która zadebiutowała na ekranach telewizorów 24 marca 2006 roku.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Hannah Montana (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

9października2006

19marca2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hannah Montana to amerykańska seria telewizyjna dla dzieci, która zadebiutowała na ekranach telewizorów 24 marca 2006 roku. Jej główna bohaterka prowadzi podwójne życie - w trakcie dnia jest uczennicą jakich wiele i nazywa się Miley Stewart, zaś w nocy staje się słynną piosenkarką, Hanną Montana. Jedyną osobą, która zna prawdę o bohaterce, jest jej przyjaciółka Lilly. Przygody Hanny obejrzało już na kanale Disney Channel ponad pięć milionów widzów.

Kolejnych fanów Hanna może sobie zyskać dzięki grze wydanej na Nintendo DS. Dowiadujemy się w niej, że Hanna ma problem - otóż ktoś chce odkryć jej sekret. Aby tego uniknąć, Hanna przemierza wraz z Lilly szkolne korytarze, stadion oraz plażę, rozwiązując rozmaite zagadki. W grze mamy okazję pokierować i jedną, i drugą bohaterką.

W Hannah Montana naszym zadaniem jest przede wszystkim rozwiązywanie licznych zagadek. Aby dojść do celu, korzystamy z rozmaitych gadżetów, zbieramy podpowiedzi i łączymy ze sobą znalezione przedmioty. Odbywamy też szereg rozmów z bohaterami, znanymi z serialu. W ich trakcie używamy interaktywnego systemu dialogowego, za pomocą którego możemy również wykonywać różne gesty. Zdarzają się też elementy zręcznościowe, takie jak jazda deskorolką czy skuterem na czas. Warto dodać, że Hannę możemy ubierać w różne ciuchy, które możemy dodatkowo sami projektować. Ponadto ubraniami da się wymieniać z innymi graczami przez Wi-Fi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 6,2 / 10 na podstawie 149 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.1 / 10 na podstawie 215 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99,90 PLN

Gry podobne do Hannah Montana

Klasyfikacja PEGI Hannah Montana

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.