Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3
Okładka Ape Escape (PS3)

Łap Małpy PS3

Ape Escape | Ape Escape Fury! Fury!

Łap Małpy (znane także jako Ape Escape Fury! Fury!) to pozycja zręcznościowa, stanowiąca połączenie mechanik rail shootera (celowniczka) oraz party game. Produkcja należy do znanego od kilkunastu lat cyklu platformówek Ape Escape.

Towarzyskie | rail shooter | humorystyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Ape Escape (PS3)

data premiery gry w wersji PS3:

9grudnia2010

22czerwca2011

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Łap Małpy (znane w Europie pod tytułem Ape Escape) to pozycja zręcznościowa, stanowiąca połączenie zasad strzelaniny z celowniczkiem oraz party game. Produkcja należy do znanego od kilkunastu lat cyklu platformówek Ape Escape. Stworzyło ją studio deweloperskie firmy Sony Computer Entertainment Japan. Gra robi użytek z kontrolera PlayStation Move.

W przeciwieństwie do dotychczasowych odsłon serii Ape Escape, należących w głównej mierze do gatunku platfomówek, w przypadku Łap Małpy mamy do czynienia z tzw. strzelaniną „na szynach”, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. W rywalizacji z tytułowymi małpkami pomaga graczowi zestaw wirtualnych narzędzi, kontrolowanych przez pomocy Move’a.

W walce z człekokształtnymi gracz robi użytek z siatki (pozwalającej łapać przeciwników), strzela z procy (w celu zwracania uwagi małpek lub zbierania power-upów), a także macha wachlarzem (wyłapywanie bananów). Z arsenału korzysta płynnie, wciskając jeden z przycisków umieszczonych na kontrolerze Move. W trakcie podróży odwiedza zróżnicowane lokacje, choć większość czasu spędzaj jednak na tropikalnej wyspie, cieszącej oko kolorową oprawą graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Ocena czytelników: 6,1 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 89,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Łap Małpy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Łap Małpy

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move
Wieści ze świata (Bastion, Ape Escape BlazBlue) 11/03/11

wiadomość11 marca 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie premiery action/RPG o tytule Bastion, nowej odsłonie cyklu Ape Escape, a także planach dotyczących marki BlazBlue. Zapraszamy do lektury.