Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieSwitch
Okładka Super Mario Party (Switch)
OkładkaSuper Mario Party (Switch)

Super Mario Party Switch

Następna część serii zręcznościowych produkcji, będąca kompilacją rozmaitych minigier stworzonych z myślą o zabawie w trybie multiplayer.

Towarzyskie | na 2 osoby | rodzinne | minigry | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Super Mario Party Premiera Switch

5października2018

pudełko PL

5października2018

Nintendo eShop

5października2018

producent: Nintendo wydawca: Nintendo wydawca PL: APN Promise Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Super Mario Party to kolejna odsłona popularnego cyklu gier zręcznościowych, opracowana przez wewnętrzny zespół firmy Nintendo, specjalnie z myślą o konsoli Switch.

Mechanika

Super Mario Party jest kompilacją rozmaitych minigier stworzonych z myślą o zabawie w trybie multiplayer; znalazło się tu miejsce zarówno na pozycje, które pojawiły się już w poprzednich odsłonach cyklu (w ramach tytułowego modułu Mario Party), jak i na zupełnie nowe.

Wśród tych ostatnich prym wiodą gry wykorzystujące tryb Toad's Rec Room, pozwalający na rozgrywkę na dwóch konsolach jednocześnie; układając urządzenia obok siebie, tworzymy niejako jeden wspólny ekran (wyświetlacz jednej stanowi swego rodzaju przedłużenie wyświetlacza drugiej). Autorzy oddają do naszej dyspozycji szereg bohaterów innych gier spod szyldu Mario Bros.; poza wąsatymi braćmi, pojawiają się tu między innymi: Bowser, Goomba, księżniczka Peach czy choćby Toad.

Kwestie techniczne

Trójwymiarową grafikę Super Mario Party utrzymano w charakterystycznym dla serii, kreskówkowym stylu. Zmaganiom towarzyszy zagrzewający do boju soundtrack. Tytuł wykorzystuje możliwości Joy-Conów, więc w zależności od wybranej minigry, sterować możemy zarówno przy użyciu przycisków, jak i korzystając z czujników ruchu.

Ostatnia modyfikacja 13 czerwca 2018

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 5,2 / 10 na podstawie 122 głosów czytelników.

Super Mario Party cena w dniu premiery: 199,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Super Mario Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.