Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieSwitch
Okładka Super Mario Party (Switch)

Super Mario Party Switch

Następna część serii zręcznościowych produkcji, będąca kompilacją rozmaitych minigier stworzonych z myślą o zabawie w trybie multiplayer.

Towarzyskie | multiplayer | na 2 osoby | rodzinne | minigry | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Switch
Okładka Super Mario Party (Switch)

producent: Nintendo

wydawca: Nintendo

wydawca PL: APN Promise

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Switch:

5października2018

5października2018

pudełko PL

5października2018

Nintendo eShop

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Super Mario Party to kolejna odsłona popularnego cyklu gier zręcznościowych, opracowana przez wewnętrzny zespół firmy Nintendo, specjalnie z myślą o konsoli Switch.

Mechanika

Super Mario Party jest kompilacją rozmaitych minigier stworzonych z myślą o zabawie w trybie multiplayer; znalazło się tu miejsce zarówno na pozycje, które pojawiły się już w poprzednich odsłonach cyklu (w ramach tytułowego modułu Mario Party), jak i na zupełnie nowe.

Wśród tych ostatnich prym wiodą gry wykorzystujące tryb Toad's Rec Room, pozwalający na rozgrywkę na dwóch konsolach jednocześnie; układając urządzenia obok siebie, tworzymy niejako jeden wspólny ekran (wyświetlacz jednej stanowi swego rodzaju przedłużenie wyświetlacza drugiej). Autorzy oddają do naszej dyspozycji szereg bohaterów innych gier spod szyldu Mario Bros.; poza wąsatymi braćmi, pojawiają się tu między innymi: Bowser, Goomba, księżniczka Peach czy choćby Toad.

Kwestie techniczne

Trójwymiarową grafikę Super Mario Party utrzymano w charakterystycznym dla serii, kreskówkowym stylu. Zmaganiom towarzyszy zagrzewający do boju soundtrack. Tytuł wykorzystuje możliwości Joy-Conów, więc w zależności od wybranej minigry, sterować możemy zarówno przy użyciu przycisków, jak i korzystając z czujników ruchu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.1 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 199,90 PLN

Gry podobne do Super Mario Party

Klasyfikacja PEGI Super Mario Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Podsumowanie Nintendo Direct (Final Fantasy, Animal Crossing, Cities Skylines)
Podsumowanie Nintendo Direct (Final Fantasy, Animal Crossing, Cities Skylines)

wiadomość14 września 2018

Wczoraj odbyła się wrześniowa edycja prezentacji Nintendo Direct, w trakcie której pojawiło się sporo ogłoszeń w związku z nadchodzącymi tytułami. W poniższej wiadomości zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje na temat planów japońskiego koncernu.

Super Mario Party na Nintendo Switch zapowiedziane
Super Mario Party na Nintendo Switch zapowiedziane

wiadomość12 czerwca 2018

Jedną z produkcji zapowiedzianych przez Nintendo podczas specjalnego Nintendo Direct poprzedzającego targi E3 było Super Mario Party. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku.